Головна Всі продукти компанії «НОРДДОЙЧЕ ПФЛАНЦЕНЦУХТ» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «НОРДДОЙЧЕ ПФЛАНЦЕНЦУХТ» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «НОРДДОЙЧЕ ПФЛАНЦЕНЦУХТ»
НОРДДОЙЧЕ ПФЛАНЦЕНЦУХТ
Каталог продуктів

Витоки компанії "Норддойче Пфланценцухт" беруть початок від діяльності Ганса Лембке у сфері селекції ріпаку та пшениці в 1897 р. в м. Мальхов на острові Пель, земля Мекленбург. Уже в 1911 р перші сорти "Норддойче Пфланценцухт" потрапили до реєстру сортів Німеччини. Паралельно з проведенням селекційних робіт Ганс Лембке поступово перетворює батьківську ферму розміром в 104 га в успішне насінницьке підприємство з площею 1160 га.

Вже в 20-30 - х роках Ганс Лембке підтримував перші контакти з українським насінницьким сектором. Починаючи з 1990 р "Норддойче Пфланценцухт" проводить активну діяльність на українському ринку. Випробування нових сортів ріпаку в кліматичних умовах України було одним з основних напрямків в перші роки
діяльності .

Новою сферою діяльності "Норддойче Пфланценцухт" стало, починаючи з 1998 р, ліцензійне виробництво високоврожайних сортів легумінозних культур на базі деяких українських аграрних підприємств. Технічні передумови для виробництва і підготовки посівного матеріалу відповідають у цих підприємств європейським стандартам, так що вироблений посівний матеріал має найкращі показники якості. Вироблений посівний матеріал реалізується дистриб´юторами "Норддойче Пфланценцухт" під оригінальною торговою маркою "Норддойче Пфланценцухт". "Норддойче Пфланценцухт" підтримує маркетинг і реалізацію насіння в Україні через самостійне представництво в Києві, засноване в 1998 р.

Завдяки здійсненню цілеспрямованої роботи з клієнтами в формі проведення днів поля ринкова позиція компанії "Норддойче Пфланценцухт" і її партнерів значно посилилася.

ПРОДУКЦІЯ «НОРДДОЙЧЕ ПФЛАНЦЕНЦУХТ»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Реглор Спектрум
Copyright © 2009 — 2021 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.