Зеагран 340
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Високоефективний селективний післясходовий гербіцид контактносистемної дії для захисту посівів кукурудзи від однорічних та багаторічних дводольних та однорічних злакових бур’янів.

Діюча речовина: бромоксиніл (октаноат та гептаноат) + тербутилазин
Хімічний клас: похідні гідроксибензойної кислоти; триазини
Препаративна форма: суспо-емульсія
Вміст: 90 г/л + 250 г/л

Переваги

  • Швидкий візуальний ефект - ріст бур’янів призупиняється через 2 - 4 дні після обробки
  • Тривала дія від 14 до 42 днів (залежно від видового складу бур’янів та погодних умов)
  • Зручний у використанні
  • Висока ефективність препарату – наявність двох діючих речовин з різними механізмами дії
  • Низькі норми застосування
  • Надійний і тривалий контроль широкого спектру бур’янів

Механізм дії
Поєднання двох діючих речовин з різними механізмами дії – тербутилазину і бромоксинілу - забезпечує ефективний контроль широкого спектру однорічних та багаторічних злакових і деяких дводольних бур’янів. Тербутилазин в основному абсорбується коренями та листям бур’янів, переміщуючись ксилемою акропетально, накопичується в апікальних (верхівкових) меристемах та листках та інгібує транспорт електронів в рецепторі фотосистеми ІІ під час фотосинтезу, що призводить до загибелі бур’янів. Бромоксиніл абсорбується листям та інгібує транспорт електронів у рецепторі фотосистеми ІІ під час фотосинтезу, а також порушує процес окислювального фосфорування. В результаті відбувається некроз листя і через декілька днів рослини гинуть.

Поглинання і переміщення у рослині
Препарат поглинається листям та коренями бур’янів, проникає у провідну систему та порушує процеси метаболізму, у результаті чого рослина гине.

Особливості застосування
Максимальна гербіцидна дія проявляється при застосуванні препарату у фазі 2-6 листків у культури (ранні фази розвитку - 2-6 листків у однорічних дводольних бур’янів). Обприскування посівів у фазі 3-5 листків культури. Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Не рекомендується застосовувати препарат перед заморозками, у суху або дощову погоду, а також на культурі, яка перебуває у стресовому стані, спричиненому холодом, засухою, заморозками, шкідниками або хворобами! З метою уникнення проявів фітотоксичності на кукурудзі, необхідно дотримуватися інструкції щодо застосування препарату.

Можливе незначне пригнічення листків кукурудзи, що не впливає на кінцеву урожайність.

Культура,
об’єкт, що обробляється
Об’єкт, проти якого
обробляється
Норма витрати
препарату, л/га
Спосіб, час обробок, обмеження
Кукурудза Однорічні та багаторічні
злакові і деякі дводольні
бур’яни
1,6 Обприскування посівів у фазі 3-5 листків
культури

 

Тара
1 л, 25 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.