ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:
Запуск в експлуатацію.
Технологічна наладка в польових умовах.
Надання консультацій щодо специфіки експлуатації та обслуговування машин.
Проведення регламентного технічного обслуговування.
Забезпечення запчастинами та матеріалами необхідними для проведення регламентного технічного обслуговування.
Післясезонна інспекція машин.
Постановка техніки на зберігання.
ПОЗАГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:
Проведення регламентного технічного обслуговування.
Проведення технічної інспекції з метою виявлення деталей, які потребують заміни.
Забезпечення запчастинами необхідними для підтримки техніки в робочому стані.
Консультаційна підтримка клієнтів.
Постійний аналіз продажів та замовлень клієнтів дозволяє завчасно поповнювати склад запчастинами до сезону.
Для отримання консультацій
та іншої корисної інформації ви завжди можете звернутися до технічних спеціалістів компанії.

Посада

 Технічний спеціаліст

Телефон 

E-mail

Директор департаменту сервісу

Шаговий Віталій Вікторович

+38067 247 77 90    

 Vitaliy.Shagovyy@spectr-agro.com

Заступник директора департаменту сервісу

Степанюк Юрій Святославович

+38067 801 55 35

Yuriy.Stepanyuk@spectr-agro.com

Менеджер гарантійного сервісу

Карась Андрій Миколайович

+38067 460 30 79

 Andriy.Karas@spectr-agro.com

Менеджео з технічного сервісу

(Західний регіон)

Параскевич Сергій Володимирович

+38067 322 13 36

 Sergiy.Paraskevych@spectr-agro.com

Менеджео з технічного сервісу

(Центральний регіон)

Воротинцев Ілля Ігорович

+38067 246 66 14

 Illya.Vorotyntsev@spectr-agro.com

Менеджео з технічного сервісу

(Східний регіон)

Ворошило Андрій Петрович

+38067 441 15 04

 Andriy.Voroshylo@spectr-agro.com
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 10-05-40+ME
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.