Самсон Екстра
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Селективний післясходовий гербіцид для захисту кукурудзи.

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: олійна дисперсія
ДІЮЧА РЕЧОВИНА: нікосульфурон, 60 г/л

САМСОН ЕКСТРА 6OD  призначений для післясходового застосування в посівах кукурудзи проти однорічних та багаторічних злакових  та більшості найбільш поширених дводольних бур’янів.

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

 • висока біологічна ефективність проти комплексу бур’янів; 
 • швидша дія на бур’яни, в порівнянні із конкурентними продуктами на 30%;
 • широке вікно застосування, без втрати ефективності та проявів фітотоксичності;
 • висока стійкість до змивання дощем (вже через 2 години);
 • стабільна активність продукту в різних погодних умовах;
 • покращений контроль широколистих бур’янів; 
 • сучасна формуляція, що не потребує додаткового додавання прилипачів;
 • оригінальний японський препарат найвищої якості!

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

САМСОН ЕКСТРА 6OD являється системним гербіцидом та поглинається рослинами через листя, стебла та корені. Препарат зупиняє поділ клітин шляхом блокування синтезу основних амінокислот (ALS – інгібітор). Бур´яни швидко припиняють ріст і конкуренцію з культурою (чутливі бур’яни – вже через 6 годин), через тиждень стають червонуватими чи фіолетово-чорними і поступово повністю гинуть (приблизно через два - три тижні).

СПЕКТР ДІЇ:

САМСОН ЕКСТРА 6OD має широкий спектр дії, контролюючи однорічні та багаторічні злакові бур’яни, а також більшість однорічних широколистих бур’янів. Осоти та берізку, що знаходяться в стадії розетки, препарат сильно пригнічує, внаслідок чого вони не складають конкуренції кукурудзі. Найбільш чутливими бур’янами являються: мишій, вівсюг, просо куряче, тонконіг, метлюг, лисохвіст, пирій повзучий, гумай, щириця, лобода, гірчиця польова, редька дика, гірчаки, паслін чорний, канатник Теофраста, зірочник середній та інші. 

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

САМСОН ЕКСТРА 6OD застосовується по активно вегетуючим бур’янам, оптимальний температурний режим застосування +15...+25°С. Препарат швидко проникає в рослину, і вже через 2 години опади до 50 мм мало впливають на його ефективність. Максимальна ефективність препарату досягається при обробці бур’янів, що знаходяться у фазуі 2-4 листки, пирій повзучий 15-20 (максимум 30) см, осоти в фазі розетки та берізки польової за довжини пагонів не більше 10-15 см. На момент обробки, бур’яни повинні гарно зійти, механічні обробки на полі до внесення препарату не проводяться мінімум 7 днів та після обробки не раніше 12-14 днів. По перерослим бур’янам та за несприятливих погодних умов слід застосовувати максимальну норму препарату. 

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:

Культура
Бур´ян 
Норма внесення (л/га) 
Cпосіб та час обробки 
Кількість обробок 
Кукурудза Багаторічні злакові  та більшість найбільш поширених дводольних бур’янів 0,6 - 0,75* Обприскування вегетуючої культури в фазі 3 – 10 листків 1

* - в європейських країнах препарат застосовується із нормою 0,5 – 0,75 л/га

СПЕКТР ДІЇ ГЕРБІЦИДУ САМСОН ЕКСТРА 6OD


Застосування гербіциду Самсон Екстра 6OD:

Самсон Екстра 6OD застосовується по активно вегетуючим бур’янам, оптимальний температурний режим застосування +15...+25°С. Препарат швидко проникає в рослину, і вже через 2 години опади до 50 мм мало впливають на його ефективність. Максимальна ефективність препарату досягається при обробці бур’янів, що знаходяться у фазі 2 – 4 листків, пирія повзучого – 15-20 (максимум 30) см, осотів – в фазі розетки, берізки польової – за довжини пагонів не більше 10-15 см. На момент обробки, бур’яни повинні масово зійти. Механічні роботи на полі не проводяться мінімум за 7 днів до внесення препарату та не раніше 12-14 днів після обробки. По перерослим бур’янам та за несприятливих погодних умов слід застосовувати максимальну норму препарату.

ОСОБЛИВОСТІ ПРЕПАРАТИВНОЇ ФОРМИ:

Самсон Екстра 6OD – сучасний гербіцид розроблений компанією ISK, Японія на основі запатентованої технології змішування ад’ювантів – ВАТ (Blended Adjuvants Technology).

За рахунок додавання спеціально підібраних компонентів Самсон Екстра 6OD має кращі споживчі якості ніж інші гербіциди на основі нікосульфурону:

- краще покриття поверхні;
- краще та швидше проникнення всередину листа;
- підвищена стійкість до змивання опадами;
- покращена біологічна ефективність та більш широкий спектр дії.

* - Самсон Екстра 6OD вже через 2 години після застосування зупиняє ріст бур’янів і опади, що пройшли через 2 години, вже суттєво не впливають на його ефективність.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:

 • препарат не слід застосовувати під час заморозків чи температури повітря ˃35°С;
 • препарат не слід застосовувати в дощову погоду та за умов сильної роси;
 • фосфорорганічні інсектициди не слід застосовувати за тиждень до чи після обробки препаратом;
 • препарат не слід застосовувати на ділянках гібридизації;
 • препарат не слід застосовувати в баковій суміші з гербіцидами на основі базаграну та 2,4 Д (можливі опіки листя та погіршення ефективності контролю злакових бур’янів). 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ

 • для підсилення контролю дводольних бур’янів (в основному багаторічних) рекомендується робити бакові суміші із препаратами на основі дикамби та мезотріону.
 • для розширення спектру дії та підвищення ефективності контролю всіх видів бур’янів, рекомендується в бакову суміш додавати 3 кг аміачної селітри (NH4 NO3);
 • за необхідності проведення пересіву,  пересів проводять кукурудзою, також можна висівати сою, але після попередньої оранки. В вологих умовах, на кислих та нейтральних ґрунтах, препарат швидко розкладається і осінню можна висівати озиму пшеницю та ячмінь, на наступний рік культури вирощуються без обмежень. (За умови сильної посухи та реакції грунту pH ˃ 8, можливе часткове пригнічення цукрових буряків, томатів та гречки).

 

Тара
5 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ТРЕБІАНО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.