Метаксил
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Надійний фунгіцид проти пероноспорових грибів

Двокомпонентний фунгіцид для боротьби з хворобами картоплі, томатів, огірків, цибулі та винограду.

Культури: виноградники, картопля, огірки, томати, цибуля.
Діючі речовини: 
манкоцеб 640 г/кг, 
металаксил 80 г/кг.
Препаративна форма: 
порошок, що змочується.

Переваги препарату:

  • подвійна дія - контактна та системна;
  • захист від ураження патогенами зовні та зсередини;
  • подовжена профілактична та лікувальна дія.

Призначення:
комбінований фунгіцид контактної та системної дії для захисту овочевих культур та виноградників від основних  хвороб.

Характеристика діючих речовин:
металаксил належить до феніламідів, класу ацилаланінів і має системну дію. Манкоцеб належить до класу дитіокарбаматів і проявляє контактну активність.

Спектр дії:
рекомендований для боротьби з хворобами, що викликані пероноспоровими грибами: фітофторозом та альтернаріозом картоплі та томатів, пероноспорозом огірків, мілдью винограду.

Механізм дії: Метаксил має профілактичну, лікувальну та викорінювальну контактно-системну дію.

Швидкість дії:
перша діюча речовина препарату - металаксил - протягом 0,5 - 1 години після обробки проникає в рослину через листя та стебло, рухається акропетально. Металаксил лікує рослину у разі раннього інфікування та захищає її в подальшому. Друга діюча речовина - манкоцеб - підсилює ефект створенням захисного покриву на поверхні листка.

Період захисної дії:
Метаксил забезпечує захист культури від пероноспорових грибів протягом 10 - 14 днів з моменту обробки, залежно від інфекційного фону та погодних умов. 

Рекомендації щодо застосування:

Культура Захворювання Норма витрати препарату, кг/га
Виноградники Мілдью 2,0 - 2,5
Картопля Фітофтороз, альтернаріоз 2,5
Огірки Пероноспороз 2,5
Томати Фітофтороз, альтернаріоз, септоріоз, макроспоріоз 2,5
Цибуля Пероноспороз, фузаріозне в´янення 2,5

Метаксил використовують для обприскування рослин у період вегетації. Перша обробка - профілактична, наступна - з інтервалом 10 - 14 днів. Обприскувати слід молоді рослини, що активно ростуть, оскільки по них препарат рухається швидше. Максимальна кратність обробок - три. Строк очікування на огірках відкритого рунту - 10 днів, на томатах та картоплі - 20 днів, на винограді - 25 днів, на цибулі - 30 днів.

Можливість виникнення резистентності:
Метаксил є комбінованим препаратом, містить у своєму складі металаксил та манкоцеб, які мають різний механізм дії, що суттєво знижує ризик виникнення резистентності. З метою уникнення розвитку стійкості патогенів доцільно чергувати застосування Метаксилу® з обробками фунгіцидами з інших хімічних класів, наприклад ацетамідів (Ордан).

Приготування робочого розчину:
робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Бак обприскувача на 1/4 заповнюють водою, за безперервного перемішування в нього вносять відміряну на одну заправку кількість препарату. Бак обприскувача продовжують заповнювати водою за одночасного перемішування робочого розчину для досягнення його однорідності. Перемішування продовжують і під час обробки рослин.

Сумісність: 
Метаксил сумісний у бакових сумішах з пестицидами, що мають нейтральну та кислу реакцію. Змішувати препарати у воді бака обприскувача потрібно в такій послідовності: ЗП → ВГ → КС → СЕ → КЕ (МЕ) → РГ → РК → ПАР. Кожний наступний компонент додають після повного розчинення попереднього.

Робочий розчин має бути використаний протягом декількох годин після приготування. Перед приготуванням потрібно перевірити суміш на сумісність та фітотоксичність щодо оброблюваної культури.

Витрати робочої рідини:

  • на картоплі - 400 л/га,
  • огірках відритого рунту - 400 - 600 л/га,
  • томатах відкритого рунту - 300 - 500 л/га,
  • виноградниках - 800 - 1000 л/га, 
  • цибулі - 200 - 500 л/га.
Тара
12 кг
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 18-18-18+3MgO+ME
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.