Лазурит Дуо
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Розширення спектра гербіцидної дії

Комплект у твін пак упаковці проти широкого спектру дводольних і злакових бур´янів на картоплі.

Культури: 
Картопля
Діючі речовини: 
метрибузин 270 г/л
римсульфурон 500 г/кг.
Препаративна форма: 
гранули, що диспергуються у воді Ескудо
мікроемульсія Лазурит Супер.

Переваги:

  • одночасне знищення дводольних та злакових бур´янів;
  • висока біологічна та економічна ефективність;
  • можливість використання в різних сівозмінах;
  • підходить для всіх регіонів вирощування картоплі.

Призначення комплекту Лазурит® Дуо*:
суміш системних гербіцидів для боротьби з широким спектром однорічних та деяких багаторічних дводольних і однорічних та багаторічних злакових бур´янів на картоплі.

Характеристика діючих речовин:
метрибузин належить до класу 1,2,4-триазинонів, римсульфурон - до хімічного класу похідних сульфонілсечовини.

Спектр дії: комплект Лазурит Дуо* ефективно знищує широкий спектр дводольних та злакових бур´янів. Високоефективний проти таких дводольних бур´янів: щириці (на ранніх фазах розвитку), волошки синьої, лободи (види), рутки лікарської, жабрію звичайного, ромашки, гірчаку, портулаку городнього, будяка жовтоцвітого, гірчиці польової, осоту городнього, зірочника середнього. Чутливі до комплекту також амброзія полинолиста,вероніка (види), кучерявець Софії, нетреба (види), канатник Теофраста, кохія вінична, жовтозілля звичайне, грицики, редька дика, щириця (види), кульбаба лікарська, підмаренник чіпкий, соняшник однорічний, щавель (види), чистець польовий, глуха кропива та ін. Серед чутливих до комплекту злакових бур´янів слід виділити пирій повзучий, мишій (види), бромус, лисохвіст польовий, тонконіг однорічний, вівсюг, пажитницю (види), просо куряче, росичку криваво-червону, сить (види), гумай (сорго алепське) та ін.

Механізм дії:
метрибузин проникає в бур´яни через листя, коріння і проростки. Переміщується в акропетальному напрямку, володіє системною дією, інгібує процес фотосинтезу, впливаючи на фотосинтетичний транспорт електронів. Римсульфурон проникає в рослини в основному через листя, швидко переміщується до точок росту, де блокує фермент ацетолактатсинтазу, необхідний для синтезу незамінних амінокислот - валіну, лейцину та ізолейцину.

Швидкість і симптоми впливу:
за використання комплекту до сходів культури він знищує бур´яни в момент їхнього проростання, за післясходового застосування основним симптомом дії є різка зупинка росту бур´янів, яка відбувається через кілька годин після обробки. У цей момент бур´яни перестають конкурувати з рослинами культури. Однак візуально дія комплекту проявляється тільки через 5 - 7 діб за сприятливих погодних умов у вигляді явної затримки росту та розвитку оброблених бур´янів. Крім цього, можуть також спостерігатися хлороз точок росту, некроз та деформація листкової пластинки. Повна загибель бур´янів відбувається протягом 10 - 20 днів після обробки. Комплект запобігає появі другої «хвилі» бур´янів, оскільки він пригнічує їхні проростки в  ґрунті.

Період захисної дії:
комплект Лазурит® Дуо* захищає культури від бур´янів протягом 1 - 2 місяців і більше (картоплю - практично до змикання рослин у рядках), залежно від погодних умов, типу  ґрунту і ступеня окультуреності поля.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати Спосіб і строки обробки
Картопля (крім ранньостиглої)

1 комплект на 8 - 10 га

Обприскування вегетуючих бур´янів за висоти бадилля картоплі 5 - 15 см
 


Внесення комплекту після сходів культури за висоти рослин 5 - 15 см. Перемішування  ґрунту під час обробки і в перші дні після неї проводити не рекомендується. Одна упаковка на 8 - 10 га: на один га в розрахунку - 0,4 л/га Лазуриту® Супер + 20 г/га Ескудо™. 

Можливість виникнення резистентності: випадків виникнення резистентності до комплекту не виявлено.

Фактори, що впливають на ефективність комплекту:
максимальному прояву гербіцидної активності комплекту Лазурит® Дуо* сприяє випадання помірних опадів у найближчий час після обробки. Рясні опади, навпаки, можуть її знизити внаслідок вимивання препарату (особливо на легких  ґрунтах). Ефективність комплекту знижується під час довготривалої посухи та при механічному руйнуванні «екрану».

Комплект може чинити негативну дію на культуру, що перебуває в стані стресу (внаслідок посухи, перезволоження, ураження хворобами та шкідниками і т. п.). Ця дія має тимчасовий характер і зникає протягом 10 днів. Однак за наявності несприятливих умов обробку культури краще відкласти.

Не слід застосовувати комплект, якщо рослини вологі від дощу чи роси, або якщо температура в ніч перед внесенням була нижче 6°С. Також не рекомендовано проводити обробку, якщо очікувана температура у день внесення чи день після обробки вище 25°С.

Обмеження щодо сівозміни:
оскільки до складу комплекту Лазурит® Дуо* входять два різні препарати, то і післядію потрібно розглядати по двох діючих речовинах. Комплект можна використовувати у всіх типах сівозмін, але після використання метрибузину  у разі пересівання не рекомендується висівати цибулю, селеру, перець, капусту, салат, шпинат, цукрові і столові буряки, гарбуз, огірок, дині, тютюн, ріпак.

Наступного року не слід висівати цибулю, столові і цукрові буряки, за умов низького вмісту гумусу і лужної реакції рН - хрестоцвіті. Небезпека для цих культур посилюється за умов лужної реакції  рунту (pН > 7,5) і вмісту гумусу менше 2%. Римсульфурон за звичайних умов порівняно швидко розкладається в ґрунті, без залишкових кількостей (період напіврозпаду - 10 - 14 днів). Проте в прохолодних і помірно теплих умовах та за високої вологості  ґрунту він проявляє ґрунтову активність, тобто здатний контролювати появу бур´янів протягом кількох тижнів після застосування. Особливо це помітно в разі використання поливу.

Сумісність:
не слід змішувати комплект з фосфорорганічними інсектицидами, а також не застосовувати на полях, де протягом 7 днів до чи після обробки були використані інсектициди цієї групи, щоб уникнути пошкодження рослин культури.

Приготування робочого розчину:
робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Для приготування маточного розчину відро заповнюють на 1/2 водою, потім додають відмірену норму Ескудо™ на одну заправку обприскувача, постійно перемішуючи. При цьому кількість препарату не повинна перевищувати 100 г на 10 л. Далі у відро доливають воду до 3/4 об´єму та ретельно перемішують. Для Лазуриту® Супер маточний розчин не потрібний. Потім бак обприскувача заповнюють приблизно наполовину водою, включають мішалку, вливають в бак маточний розчин препарату Ескудо™, затим - відмірену кількість Лазуриту® Супер та доливають у бак воду до повного об´єму.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Упаковка:
оригінальна твін пак упаковка, що складається з пластикової каністри Лазурит® Супер, 4 л з додатковим відсіком для сухої препаративної форми препарату Ескудо™, 200 г.

* – комерційна пропозиція комплекту препаратів: препарату Лазурит® Супер та препарату Ескудо™.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT-09-42-09-2MgO-ME
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.