Лазурит
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Дорогоцінний помічник господаря


Системний гербіцид для захисту картоплі, томатів, пшениці озимої, кукурудзи, сої від однорічних дводольних і злакових бур´янів.

Культури: 
Картопля, к
укурудза, п
шениця озима, с
оя, т
омати.
Діючі речовини: 
метрибузин 700 г/кг.
Препаративна форма: 
порошок, що змочується.

Переваги препарату:

  • широкий спектр гербіцидної активності;
  • дія на бур´яни через коріння і листки;
  • тривалий період захисної дії;
  • широкий діапазон застосування: до сходів та після сходів культури;
  • можна вносити почастково.

Механізм дії:
Лазурит® абсорбується переважно корінням бур´янів, але може проникати в рослину і через листки. Переміщується акропетально.

Призначення:
селективний системний гербіцид проти однорічних дводольних і злакових бур´янів на картоплі та томатах.

Характеристика діючої речовини: метрибузин належить до класу 1,2,4-триазинонів.

Спектр дії:
однорічні дводольні та злакові бур´яни. Чутливі: амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка (види), галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, сухоребрик (види), кучерявець Софії, нетреба (види), дурман звичайний, рутка лікарська, жовтушник лакфіольний, чистець болотний, зірочник середній, абутилон Теофраста, капуста польова, кохія вінична, лутига (види), лисохвіст польовий, лобода (види), тонконіг однорічний, осот городній, грицики польові, паслін чорний, жабрій (види), портулак городній, просо куряче, ромашка непахуча, редька дика, смикавець (види), чистець однорічний, щириця (види), талабан польовий та ін.

Швидкість впливу:
знищує бур´яни в момент їхнього проростання - за досходового чи протягом 10 - 20 днів - за післясходового застосування.

Період захисної дії:
забезпечує захист культури від бур´янів протягом 1 - 2 місяців залежно від погодних умов і ступеня окультуреності поля (запасу насіння бур´янів у ґрунті, їхнього видового різноманіття).

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати,
кг/га
Спосіб і строки обробки
Картопля 0,5 - 1,5 Обприскування  ґрунту до появи сходів культури
Томати (розсадні) 1,1 - 1,4 Обприскування  ґрунту до висаджування розсади
Томати (посівні) 0,5 - 0,7 Обприскування у фазу 2 - 4 листків у культури
Соя 0,5 - 0,7 Обприскування ґрунту до сівби або до появи сходів культури
Кукурудза 0,5 - 0,7 Обприскування  ґрунту до сівби або до появи сходів культури
Пшениця озима 0,2 - 0,25 Обприскування посівів у фазу кущення культури, від фази 2 - 3 листка до середини кущення культури

Для ранньої картоплі обов´язково дотримуватись норм витрати 0,5 кг/га, особливо за несприятливих погодних умов (сильні дощі) у період появи сходів. Максимальні норми вносять на важких за механічним складом ґрунтах, мінімальні – на легких. На піщаних ґрунтах, з низьким вмістом гумусу (менше 1%), використовувати Лазурит® не рекомендується. На  ґрунтах з вмістом гумусу понад 6%, а також на торф´яниках і  ґрунтах, що «запливають», обприскування краще проводити по вегетуючих бур´янах.

Не рекомендується перемішування  ґрунту під час обробки і в перші дні після неї. Поверхня ґрунту має бути ретельно розроблена, без грудок.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:
максимальній ефективності Лазуриту® сприяє випадання помірних опадів у найближчий час після обробки. Рясні опади, навпаки, можуть її знизити внаслідок вимивання препарату (особливо на легких  ґрунтах). Довготривала посуха після застосування гербіциду також негативно впливає на його ефективність.

Сумісність:
для розширення спектра дії та зниження норм витрати Лазуриту® можна застосовувати його в бакових сумішах з іншими пестицидами. При змішуванні препаратів слід дотримуватися такої послідовності: ЗП (у водорозчинних пакетах) → ЗП → ВГ → КС → СЕ → КЕ (МЕ) →РГ → РК → ПАР.

Кожний наступний компонент додають після повного розчинення попереднього. Перед застосуванням слід перевірити суміш на сумісність і фітотоксичність щодо культури, що обробляється.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Упаковка: мішки - 10 кг, пакети - 2 кг, коробки - 0,5 кг.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СТРОМБОЛІ
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.