Ескудо
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Поле - просто чудо!


Післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими і багатьма дводольними бур´янами на кукурудзі та картоплі.

Культури: 
Картопля, к
укурудза
Діючі речовини: 
римсульфурон 500 г/кг.
Препаративна форма: 
гранули, що диспергуються у воді.

Переваги препарату:

  • контроль усіх видів злакових та більшості дводольних бур´янів;
  • 1 обробка Ескудо™ - заміна двох обробок: рунтовим та післясходовим гербіцидами;
  • знищує навіть підмаренник та осоти;
  • безпека для наступних культур сівозміни;
  • прекрасна сумісність в бакових сумішах з іншими гербіцидами;
  • зручність у застосуванні.

Призначення:
післясходовий системний гербіцид вибіркової дії для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими та багатьма дводольними бур´янами на кукурудзі та картоплі.

Характеристика діючої речовини: римсульфурон належить до хімічного класу похідних сульфонілсечовини.

Спектр дії:
дводольні бур´яни: амброзія полинолиста (сходи - 1-а пара справжніх листків), вика посівна, галінсога (види), гірчак (види), гірчиця (види), сухоребрик (види), нетреба (види), рутка лікарська, зірочник середній, канатник Теофраста, жовтозілля (види), жовтець (види), мальва (види), мак дикий, морква дика, м´ята польова, осот (види) (сходи - розетка), грицики, підмаренник чіпкий, соняшник однорічний, редька дика, ромашка (види), чистець (види), щавель (види), щириця (види), талабан польовий, глуха кропива (види). Злакові бур´яни: гумай (сорго алепське), лисохвіст, вівсюг, пажитниця (види), просо куряче, просо волосовидне, пирій повзучий, пальчатка (види), тимофіївка (види), мишій (види).

Механізм дії:
гербіцид проникає в рослини в основному через листя, швидко переміщується до точок росту, де блокує фермент ацетолактатсинтазу, необхідний для синтезу незамінних амінокислот - валіну,  лейцину та ізолейцину. Ефективність препарату не залежить від показника вологості  ґрунту.

Швидкість та симптоми впливу:
основним симптомом дії є різка зупинка росту бур´янів, яка відбувається через кілька годин після обробки. У цей момент бур´яни припиняють конкурувати з рослинами культури. Однак візуально дія препарату проявляється тільки через 5 - 7 діб за сприятливих погодних умов у вигляді явної затримки росту та розвитку оброблених бур´янів. Крім цього, можуть також спостерігатися хлороз точок росту, некроз та деформація листкової пластинки. Повна загибель бур´янів відбувається через 3 - 4 тижні.

Період захисної дії:
препарат знищує тільки ті бур´яни, які вже проросли або проростають у момент обробки. Як правило, період захисної дії становить 3 - 4 тижні.

Можливість виникнення резистентності:
при тривалому застосуванні гербіцидів на основі сульфонілсечовини може виникати стійкість у окремих видів бур´янів. Щоб уникнути цього необхідно чергувати застосування гербіцидів з різних хімічних груп, що відрізняються механізмом дії, або використовувати комбіновані препарати.

Фітотоксичність: у рекомендованих нормах внесення та регламентах застосування препарат не чинить фітотоксичної дії на культури.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Бур´яни Норма витрати препарату, кг/га Спосіб, час обробки, обмеження
Кукурудза Однорічні та багаторічні злакові та деякі дводольні бур´яни

0,020 - 0,025 + ПАР Ад´ю™, 0,2 л/га

Обприскування у фазі 2 - 6 листків культури, у фазі кущення однорічних та за висоти 10 - 15 см багаторічних бур´янів
Картопля

0,025 + ПАР Ад´ю™, 0,2 л/га

Обприскування за висоти культури 10 - 25 см

0,015 + ПАР Ад´ю™, 0,2 л/га

0,010 + ПАР Ад´ю™, 0,2 л/га

Перше обприскування за висоти культури 10 - 15 см, друге - через 8 - 10 днів.

Гербіцид рекомендується застосовувати в суміші з поверхнево- активною речовиною Ад´ю, 0,2 л/га, яка покращує змочування бур´янів робочим розчином гербіциду. Однорічні злакові бур´яни найбільш чутливі до Ескудо™ у фазі 1 - 4 листків (види пальчатки та просо волосовидне - у фазі 1 - 3 листків), багаторічні злакові - при висоті 15 - 20 см, однорічні дводольні - у фазі до 4 - 6 листків, амброзія - до 2 листків, осот - у фазі розетки.

Ефективне також дробне дворазове обприскування. У цьому випадку першу обробку проводять у фазах не більше 3 листків у злакових і не більше 4 листків у дводольних бур´янів, другу - по другій «хвилі» сходів бур´янів.

В умовах рунтової та повітряної посухи для досягнення високої ефективності проти злакових бур´янів необхідно використовувати норму робочого розчину 300 л/га (норма витрати Ад´ю - 0,3 л/га). За наявності на полі проса волосовидного норма витрати Ескудо™ - 25 г/га. Оптимальна температура під час обробки - 15 - 25°С. Не слід проводити обприскування, якщо до та після нього очікується температура нижче 10°С або вище 25°С. Дощ, що пройшов через 2 години після обробки, не впливає на її ефективність. Не рекомендовано обприскувати рослини, мокрі від роси або дощу, що знаходяться в стані стресу через погодно-кліматичні або інші фактори.

Сумісність: не слід змішувати Ескудо™ з фосфорорганічними інсектицидами, щоб уникнути пошкодження рослин культури.

Приготування робочого розчину:
Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Для приготування маточного розчину відро заповнюють на 1/2 водою, потім додають відмірену на одну заправку обприскувача кількість препарату, постійно перемішуючи. При цьому кількість препарату не повинна перевищувати 100 г на 10 л. Далі у відро доливають воду до 3/4 об´єму та ретельно перемішують. Потім бак обприскувача заповнюють приблизно наполовину водою, включають мішалку, вливають в нього маточний розчин препарату та доливають у бак воду до повного об´єму. ПАР Ад´ю™ додають в кінці заповнення баку, щоб запобігти утворенню рясної піни. При цьому змивають кілька разів водою ємність, в якій готувався маточний розчин. 

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Тара
флакон 100 г
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.