Дублон Супер
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Суперефективність для суперурожаю


Двокомпонентний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними та злаковими бур´янами у посівах кукурудзи.

Культури: 
Кукурудза
Діючі речовини: 
дикамба кислоти у вигляді 
натрієвої солі 425 г/кг
нікосульфурон 125 г/кг.
Препаративна форма: 
гранули, що диспергуються у воді.


Переваги препарату:

  • ефективність проти основних видів злакових та дводольних бур´янів;
  • знищення багаторічних коренепаросткових бур´янів;
  • контроль пирію повзучого;
  • негайна зупинка росту бур´янів;
  • знищення сходів стійкої падалиці ріпаку та соняшнику.

Призначення:
системний гербіцид вибіркової дії проти однорічних і багаторічних дводольних та злакових бур´янів у посівах кукурудзи.

Характеристика діючих речовин:
дикамба належить до похідних бензойної кислоти, нікосульфурон - до хімічного класу похідних сульфонілсечовини.

Спектр дії:
однорічні та багаторічні дводольні та злакові бур´яни. Серед злакових чутливі до препарату пирій повзучий, просо куряче, гумай (сорго алепське), лисохвіст, тонконіг (види), вівсюг (види), просо волосовидне, пальчатка криваво-червона, сить (види), мишій (види ) та ін. Серед дводольних чутливими до гербіциду є: амброзія полинолиста, осот (види), борщівник Сосновського, березка польова, гірчак (види), гірчиця польова, дурман смердючий, нетреба звичайна, зірочник середній, канатник Теофраста, лобода (види), м´ята, падалиця соняшнику та падалиця ріпаку (в тому числі стійкі до гербіцидів блокаторів АL5), паслін чорний, жабрій (види), підмаренник чіпкий, полин (види), портулак городній, редька польова, ромашка (види), суріпиця звичайна, чистець болотний, щавель (види), щириця (види).

Механізм дії:
діюча речовина дикамба абсорбується листям, а при достатньому зволоженні - корінням, потім переміщується по флоемі та ксилемі до точок росту і пригнічує їх.

Нікосульфурон є інгібітором ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот. Ця діюча речовина діє системно, швидко проникає в рослини бур´янів та зупиняє їх ріст.

Швидкість і симптоми впливу:
ріст чутливих бур´янів припиняється через кілька годин після обробки. Значно скорочується споживання поживних речовин та води. Видимі симптоми (почервоніння жилок, хлороз листя, відмирання точок росту та некроз тканин) проявляються через 2 - 3 дні після обприскування.

Період захисної дії:
препарат у більшості випадків добре контролює тільки ті бур´яни, які вже проросли або проростають у момент обробки. У прохолодну та вологу погоду захисна дія препарату пролонгується до трьох тижнів максимум завдяки поглинанню через кореневу систему. Тому для кращої ґрунтової дії препарату не рекомендується проводити культивацію міжрядь.

Селективність:
селективність  рунтується на здатності рослин кукурудзи швидко метаболізувати та інактивувати діючі речовини препарату, при дотриманні регламентів застосування. При використанні на сортах та гібридах кукурудзи розлусної та цукрової слід звертати увагу на селективність вирощуваного сорту (гібриду) щодо дикамби.

Щодо рекомендацій по використанню препарату на чутливих гібридах та деяких лініях звертайтесь до компаній- оригінаторів насіння.

Можливість виникнення резистентності:
Гербіцид Дублон Супер є комбінованим препаратом, складові якого мають різний механізм дії, що запобігає розвитку резистентності у бур´янів.

Фітотоксичність:
препарат не має фітотоксичності для кукурудзи при дотриманні регламентів застосування і відсутності стресових умов для культури в період обробки.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Приготування робочого розчину:

Культура Бур´яни

Норма витрати препарату, кг, л/га

Спосіб і строки обробки
Кукурудза Однорічні та багаторічні злакові й дводольні

0,5 + 0,2 л/га ПАР Ад´ю™

Обприскування посівів у фазі 3 - 5 листків культури у ранні фази росту бур´янів

Робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Відміряють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. У разі приготування маточного розчину препарату окрему ємність наповнюють на 1/4 водою, потім засипають необхідну кількість гербіциду, ретельно перемішують та доливають водою до 3/4 об´єму.

Далі робочий розчин готують таким чином: бак обприскувача заповнюють водою, приблизно наполовину, вливають в нього маточний розчин гербіциду, доливають водою до повного об´єму при постійному перемішуванні робочого розчину гідравлічними мішалками. При цьому змивають кілька разів водою ємність, в якій готувався маточний розчин. ПАР
Ад´ю додають наприкінці заповнення ємкості обприскувача для запобігання утворенню рясної піни.

Сумісність:
препарат може використовуватися в бакових сумішах з гербіцидами на основі сульфонілсечовин, похідних феноксикислоти (за винятком 2,4-Д), а також з фунгіцидами та інсектицидами. Не рекомендовано змішувати Дублон™ Супер з гербіцидами на основі бентазону, а також з фосфорорганічними інсектицидами (на основі хлорпірифосу, малатіону, паратіону і т. д.) у зв´язку з можливим проявом фітотоксичності даної суміші щодо культури. Не бажано змішувати Дублон™ Супер з гербіцидами на основі 2,4-Д, так як це може призвести до можливого зниження ефективності препарату проти злакових бур´янів. Не рекомендовано змішувати препарат з пестицидами, що мають надто лужну або надто кислу реакцію. У всіх випадках приготування бакових сумішей необхідно перевіряти фізичну і хімічну сумісність їх компонентів. Змішувати  препарати  в баку  обприскувача  потрібно  в  такому порядку: ЗП (водорозчинні пакети) → ЗП → ВГ → КС → СЕ → КЕ → РК → ПАР. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.

Тара
флакон 0,8 або 0,9 кг
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ТРЕБІАНО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.