Дублон Голд
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Золото в нагороду за чисті поля

Комбінований гербіцид проти однорічних і багаторічних злакових, однорічних і деяких багаторічних дводольних бур´янів у посівах кукурудзи.

Культури: 
Кукурудза
Діючі речовини
нікосульфурон 600 г/кг, 
тифенсульфурон-метил 150 г/кг.
Препаративна форма: 
гранули, що диспергуються у воді.

Переваги препарату:

  • широкий спектр дії;
  • тривалий період захисту;
  • економічність у використанні;
  • зручна у застосуванні та зберіганні препаративна форма.

Призначення:
системний гербіцид для боротьби з багатьма видами однорічних та багаторічних злакових, однорічних та деяких багаторічних дводольних бур´янів у посівах кукурудзи.

Характеристика діючих речовин: нікосульфурон і тифенсульфурон-метил належать до класу похідних сульфонілсечовин.

Спектр дії:
однорічні і багаторічні злакові, однорічні і деякі багаторічні дводольні бур´яни. У тому числі однорічні злакові: куряче просо, мишій (види), пальчатка кров´яна, вівсюг, просо смітне (посівне); багаторічні злакові: пирій повзучий, сорго алепське (гумай); однорічні дводольні: амброзія полинолиста, волошка синя, вика волохата, гірчак (види), гірчиця польова, сухоребрик (види), кучерявець Софії, капуста польова, жовтозілля звичайне, лобода (види), кульбаба лікарська, осот городній, грицики звичайні, жабрій (види), редька дика, ромашка (види), чистець однорічний, щириця звичайна, талабан польовий, глуха кропива пурпурова; багаторічні дводольні: осот рожевий, молокан татарський, осот жовтий.

Механізм дії:
має системну вибіркову дію. Діючі речовини проникають у бур´яни через листки і коріння та рухаються ксилемою і флоемою. Вони пригнічують фермент ацетолактатсинтазу, яка бере участь у синтезі незамінних амінокислот (лейцину, ізолейцину і валіну), що викликає порушення процесу поділу клітин, зупинку росту і загибель бур´янів.

Швидкість та симптоми впливу:
Дублон Голд проникає в рослину протягом 4 год після обробки. Уповільнення росту бур´янів настає через декілька годин після поглинання ними препарату. Однак візуальні ознаки помітні через 5 - 10 днів після обробки: різке уповільнення росту, антоціанове забарвлення листків, знебарвлення жилок, хлороз листків, відмирання точок росту, некроз тканин. Листя бур´янів стає хлоротичним протягом 1 - 3 тижнів після обробки, точки росту поступово відмирають, і рослини гинуть. Повна загибель бур´янів настає через 15 і більше днів, залежно від погодних умов у момент обробки (вологість повітря, температура), видового складу бур´янів та фази їхнього розвитку. Перерослі чи менш чутливі до гербіциду бур´яни не гинуть, але припиняють подальший розвиток і не чинять впливу на врожайність культури.

Період захисної дії:
Дублон Голд здебільшого добре знищує тільки ті бур´яни, які вже проросли чи проростають на момент обробки. У вологих умовах посилюється  рунтова дія гербіциду, і він контролює бур´яни по сходах протягом (максимум) трьох тижнів.

Рекомендації щодо застосування:

Культура

Норма витрати препарату, 
кг, л/га

Спосіб і строки обробки
Кукурудза

0,07 + 0,2 л/га ПАР Ад´ю™

Обприскування посівів у фазі 4 - 10 листків культури (фаза 1 - 4 листків у однорічних та до фази кущення багаторічних злакових бур´янів)


Дублон Голд зареєстрований для застосування в посівах кукурудзи (крім кукурудзи на олію). Обприскування посівів проводять у фазі 4 - 10 листків культури, до фази кущення пирію повзучого, у фазу 1 - 4 листків однорічних дводольних і злакових бур´янів.

Рекомендована норма витрати Дублону® Голд - 50 - 70 г/га з додаванням 200 мл/га поверхнево-активної речовини Ад´ю™. За сезон дозволено проводити одну обробку.

Обмеження щодо сівозміни:
за дотримання регламентів застосування Дублон Голд нефітотоксичний для кукурудзи. Можливе пошкодження наступних культур на лужних  рунтах, а також якщо між використанням гербіциду і сівбою наступної культури тривала суха погода. За нормальної ротації сівозміни обмежень для наступних культур немає. Однак у разі потреби пересівання площ, оброблених Дублоном® Голд, проводять тільки кукурудзою.

Сумісність:
Дублон Голд сумісний з гербіцидами (наприклад Балерина®) та з інсектицидами класу піретроїдів. Не слід змішувати Дублон Голд з фосфорорганічними інсектицидами, щоб уникнути пошкодження рослин.

Приготування робочого розчину:
відміряють потрібну кількість Дублону Голд на одну заправку обприскувача. Для приготування маточного розчину препарату місткість (відро) наповнюють на 1/4 водою, потім додають відміряну кількість гербіциду, ретельно перемішують, доливають водою до 3/4 об´єму. Далі бак обприскувача наповнюють наполовину водою, включають мішалку, вливають в нього маточний розчин гербіциду, додають відповідну кількість Ад´ю™, доливають воду до повного об´єму.

Селективність: до дії гербіциду чутливий гібрид кукурудзи F1 Фуріо.

Важливо! Ад´ю слід додавати в бак обприскувача в останню чергу, інакше, внаслідок утворення рясної піни, частина розчину може вилитися з бака.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Тара
флакон 750 г
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
ГУТТІНО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.