Деметра
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Реальне знищення березки та підмареннику


Системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними, в тому числі стійкими до 2,4-Д, та деякими багаторічними коренепаростковими бур´янами.

Діючі речовини: 
флуроксипір-мептил 350 г/л
Препаративна форма: 
концентрат, що емульгується

Переваги препарату:

  • неперевершена ефективність проти: підмаренника чіпкого, березки польової,гірчаку березкоподібного;
  • можливість застосування за появи повторних сходів підмаренника чіпкого;
  • широкий діапазон строків внесення;
  • відсутність післядії.

Призначення:
селективний післясходовий гербіцид проти однорічних дводольних, у тому числі стійких до 2,4-Д, та деяких багаторічних коренепаросткових бур´янів у посівах зернових культур та цибулі.

Характеристика діючої речовини:
флуроксипір-мептил належить до похідних піридилоксиоцтової кислоти, володіє системною дією.

Спектр дії:

  • чутливими до Деметри® видами (біологічна ефективність - понад 90%) є: підмаренник чіпкий, березка польова, гірчак березкоподібний, жабрій (види), щавель (види), зірочник середній, незабудка польова, кохія вінична, паслін чорний, кульбаба лікарська та ін.
  • Серед помірно чутливих видів (біологічна ефективність - менше 85%): вероніка (види), спориш, рутка лікарська, кропива жалка, курячі очка польові, соняшник (падалиця), шпергель польовий, гикавка польова, фіалка (види), роговик польовий, глуха кропива (види), борщівник (види). 
  • Слабкочутливі види (для надійнішого знищення цих видів на зернових культурах рекомендують застосовувати Деметру® в суміші з Балериною®): осот (види), лобода біла, мак дикий, ромашка непахуча, грицики, гірчиця польова, амброзія полинолиста, гірчак шорсткий та почечуйний.

Механізм дії:
флуроксипір-мептил швидко, протягом 1 год, поглинається листками бур´янів, а також частково абсорбується корінням з рунту. Він активно переміщується флоемою та ксилемою, розподіляється по всій рослині, в тому числі в точках росту, порушуючи розвиток клітин, та впливає на процеси росту в цілому.

Швидкість і симптоми впливу:
перші ознаки пригнічення бур´янів, за сприятливих умов, проявляються через декілька годин після застосування гербіциду. Протягом першої доби після обробки спостерігається зупинка росту бур´янів, через 3 - 4 дні - знебарвлення і скручування листків, а потім - скорочення міжвузлів. Повна загибель бур´янів настає через 2 - 3 тижні.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати препарату,
л/га
Спосіб і строки обробки
Пшениця озима 0,35 - 0,5 Обприскування з фази кущення до фази прапорцевого листка у культури (після появи березки польової). Озимі обробляють навесні
Ячмінь ярий 0,35 - 0,5 Обприскування у фазі кущення культури
Цибуля 0,4 - 0,5 Обприскування у фазі 1 - 2 справжніх листків культури


Деметру на зернових культурах можна застосовувати з фази початку кущення до кінця трубкування культури, без ризику її пошкодження чи зниження врожаю, на цибулі - у фазі 1-2 справжніх листків культури. Більшість видів однорічних дводольних бур´янів найбільш уразливі до дії гербіциду в стадії від 2 до 10 листків (висота - 5 - 10 см).

Багаторічні бур´яни на момент обробки мають досягти фази розетки - початку стеблування і висоти 10 - 15 см. Мінімальну норму витрати препарату використовують на ранніх стадіях розвитку бур´янів і за слабкого ступеня забур´яненості.

Максимальне дозування застосовують за сильного забур´янення підмаренником чіпким, у разі, коли бур´яни переросли, а також за несприятливих погодних умов в оптимальний щодо строків момент для обробки.

Обмеження щодо застосування: відсутні, Деметру® можна застосовувати в сівозмінах усіх типів.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:
оптимальною умовою для застосування Деметри® є температура 8 ... 25°С та кількість  рунтової вологи, сприятливої для розвитку рослин. Використання препарату в холодну погоду ефективне, проте його дія при цьому затримується.

Сумісність:
препарат сумісний у бакових сумішах з гербіцидами (наприклад Балерина®, Міура®), а також з фунгіцидами (наприклад Колосалем® Про) та інсектицидами (Брейк®, Борей®).

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Тара
5 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
ГУТТІНО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.