Дакфосал

Виробник:
Зв’язатися з регіональним менеджером

Надійне зберігання 

Фумігантний інсектицид, призначений для дезинсекції незавантажених сховищ різного типу, запасів продовольчого, насіннєвого і фуражного зерна, в складських приміщеннях, силосах елеваторів, що зберігаються насипом або в мішках під плівкою.

Діюча речовина: 570 г/кг алюмінію фосфіду.

Препаративна форма: пігулки.

Переваги:

  • Має високу фумігаційну активність
  • Дозволяє позбутися шкідників запасів у важкодоступних місцях
  • Знищує комах-шкідників різного віку
  • Не впливає на якість продукції

Механізм дії

Таблетки Дакфосалу, в результаті хімічної реакції алю­мінію фосфіду виділяють в атмосферу газ фосфін, який, потрапляючи в організм комах-шкідників, впливає на окислювально-відновні системи, пригнічує дихаль­ну діяльність, порушує процеси метаболізму і блокує споживання кисню, викликаючи загибель комах. Ток­сична дія на комах збільшується з підвищенням тем­ператури і різко сповільнюється при температурі, що не перевищує 15 °С.

Спектр дії

Амбарний довгоносик, борошняний хрущак, сурінамський борошноїд, зернова міль, млинова вогнівка, хлібний точильник, зернівка кавова, тютюновий жук, кліщі і інші види комах-шкідників запасів.

Регламент застосування препарату

Об´єкт обробки

Шкідливий

об´єкт

Норма

витрати

препа­

рату

Спосіб, час обробки, особливості застосування
Незавантажені зернос­ховища Комахи - шкідники запасів (окрім кліщів) 5 г/м3 Фумігація при температурі повітря вище 15 °С. Експозиція 5 діб. Допуск людей і завантаження сховищ після повного провітрювання і при вмісті фосфіну в повітрі робочої зони не вище за ГДК
Зерно продовольче, на­сінне, фуражне наси­пом в складах, силосах елеваторів і затарене в мішки під плівкою Комахи і кліщі — шкідники запасів 9 г/т Фумігація при температурі зерна вище 15 °С. Експозиція - 5 діб для комах і 9 діб для клі­щів. Концентрація на час експозиції (ПЮ) — 25 г.ч/м3 для комах і 450 г.ч/м3 для кліщів. Дегазація не менше 10 діб. Реалізація при залишку фосфіну не вище МДУ. Допуск людей після повного провітрювання і при вмісті фосфі­ну в повітрі робочої зони не вище за ГДК.

 

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
36 місяців
Тара
0,3 кг; 1 кг
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
Політіка конфіденційності
ХIТ ПРОДАЖІВ
СТРОМБОЛІ
Copyright © 2009 — 2026 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.