Глибокорозпушувач DRAGON
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики
Глибокорозпушувач Dragon з шириною захвату від 2,5 м до 4,0 м.
 
Прямі лапи з агресивним розташуванням забезпечують інтенсивне розпушування грунту без обороту пласта з одночасним подрібненням і перемішуванням верхнього шару. Глибина обробітку регулюється гідравлічно за допомогою тандемного голчастого катка, який входить в базову комплектацію. Завдяки агресивному розташуванню лап забезпечується легкість ходу навіть при великій глибині обробки.
 
Глибокорозпушувач Dragon оснащений захистом від перевантажень - розривним болтом, який надійно захищає стійки і раму від перевантажень. Після розриву, болт можна швидко і зручно замінити.
 
Швидко замінний реверсивний наконечник і регульовані бічні крила-розпушувачі призначені для ще більш кращого подрібнення і кришіння грунту.
 
Подвійний голчастий каток подрібнює грудки, інтенсивно перемішує поверхневий шар, піднімає коріння рослин на верхній горизонт.
  • Робоча ширина від 2,5 до 4,0 м
  • Глибина обробітку до 55 см
  • Робоча швидкість 6 - 10 км / год
  • Гідравлічне регулювання глибини за допомогою тандемного голчастого катка
  • Трьохточкова навіска Кат. 3, 4
  • Опціонально комплект опорних коліс 10 / 75 - 15,3" 14PR
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ТРЕБІАНО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.