STRYKER
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

Компактна причіпна дискова борона STRYKER проводить рихлення верхнього шару ґрунту, підрізання рослинних залишків, однорідне інтенсивне перемішування залишків рослин. Підготовка ложе для висіву після лущення або оранки з оптимальним зворотнім трамбуванням грунту.

Дискова борона STRYKER має високі показники ефективності роботи:

  • Висока робоча швидкість – 12 – 18 км/год.
  • Робоча глибина обробки становить від 3 до 15 см.
  • Диски встановлені на окремих стійках з кроком у 250 мм, що забезпечує відмінну прохідність рослинних залишків.
  • 2 ряди зубчастих дисків ø 510 х 4,5 мм з фіксованим оптимальним робочим кутом атаки, для надійного проникнення навіть у сухі та важкі ґрунти, підрізання та інтенсивного перемішування рослинних залишків.
  • Для пристосування до робочих умов та захисту від перевантажень, кожна стійка окремо встановлена на надійні гумові ущільнюючі сегменти, що не потребують догляду.
  • Гумовий 2-х секційний каток VGP Ø 570 мм добре підходить для важких, кам’янистих та вологих ґрунтів, стійкий до забивання, забезпечую оптимальне ущільнення ґрунту та точний контроль глибини.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ДЖЕРСІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.