RUBICON
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

RUBICON 9000 - бездоганна інтеграція потужності та зручності роботи. Встановлює новий клас самохідних обприскувачів, розроблених для задоволення потреб та підвищення продуктивності великих господарств. 

RUBICON може бути виконаний як із фронтальним розташуванням штанги, так і з штангою позаду.

Підвищена ємність бака виконаного із нержавіючої сталі об´ємом 9000 або 6500 л у поєданні із штангами Pommier довжиною від 24 до 52м та паливним баком на 1000л - підвищить продуктивність, зменшить втрати часу на проїзди для заповнення та заправки, а також покращить своєчасність застосування. Регулювання переливання рідини в баку під час руху, покращує гальмівну здатність та стабільність, що робить обприскування комфортним і безпечним. Три форсунки обертального типу забезпечують якісне промивання бака.

RUBICON працює від Cummins - найсучаснішої технології двигуна, яка забезпечує потужність та надійність. Двигуни Cummins економічно ефективніші, працюють тихіше, м´якше та більш екологічно, вони є лідером у галузі забезпечення потужності гідростатичних трансмісій. Двигун Cummins® 8.9L QSL 9 Tier 3A (276 кВт) – 370 к.с. із повністю інтегрованим електронним контролем забезпечує безперебійну інтеграцію всіх компонентів для оптимізації роботи двигуна та є найкращим рішенням для повнопривідної гідростатичної трансмісії від Danfoss.

Повністю незалежна OverRide підвіска розрахована на роботи у важких умовах та забезпечує неймовірну плавність ходу. Гідравлічне регулювання ширини колії на ходу із кабіни в діапазоні від 3 до 4м. Високий кліренс становить 180 см та запобігає пошкодженню високих культур під час виконання пізнього обробітку. Шасі опційно може бути обладнано 4 поворотними колесами, щоб запобігати пошкодженням урожаю  під час розвороту в кінці поля.

На правій стороні RUBICON розміщені рідинні насоси, регулюючі клапани та електронна панель, функції якої дублюються в кабіні. Рідинна система живиться центробіжним насосом ACE, продуктивністю 680 л/хв,  з можливістю пуску на суху та контролюється клапаном (PWM) для регулювання потоку. 76 мм поворотний клапан контролює джерело всмоктування від основного баку, промивного баку або зовнішнього джерела, в лінії  тиску подібний 50 мм поворотний клапан із гідравлічним приводом контролює подачу рідини до системи рециркуляції штанги або форсунки, до баку приготування маточного розчину, до основного бака або для спорожнення під тиском.

Спеціальний діафрагмовий насос із гідравлічним приводом, продуктивністю 82 л/хв з електричним клапаном використовується виключно для подачі чистої води до основного баку, промивання форсунок, заправки насосом Ace або до пристрою для зовнішньої мийки.

Станція для наповнення є міцною конструкцією з нержавіючої сталі і включає в себе хімічний бункер на 60 л, пряме з´єднання для всмоктуванням в бак, з´єднання швидкого заповнення, додатковий багатоступінчастий насос швидкого заповнення та ручний пістолет. ЗЗР можна всмоктувати безпосередньо напряму в бак або перемішувати через хімічний  бункер і тоді подавати в бак. Суміші можуть бути перекачані безпосередньо в бак або система може бути запрограмована через електронну панель для всмоктування заданого обсягу.

При складанні вся робоча станція ховається під правою бічною панеллю.

ActivAir є пневматичною системою швидкого вмикання/вимикання форсунок, яка використовує подачу повітря до кожного тримача форсунок для миттєвого відкривання або закриття форсунок. Коли форсунки вимкнено, рідинна система безперервно рециркулює робочий розчин по штанзі, щоб забезпечити швидку подачу при початку обприскування.

Кабіна RUBICON (шириною 1,7м) є спеціалізованим робочим місцем де кожна деталь розрахована: комфортне сидіння оператора з пневматичною підтримкою, включаючи синхронізований рух консолі підлокітника для забезпечення покращеної ергономіки та неперевершеної видимості штанги. Автоматичне охолодження або нагрівання повітря, кабіна під тиском з активним вуглецевим фільтром, тоноване скло, низький рівень шуму та вібрації за рахунок подвійної підлоги. Завдяки чудовому комфорту та найкращому вигляду, RUBICON робить обприскування приємним та ефективним. Кращий огляд штанги оператором з кабіни не тільки сприяє комфорту, але і якості, робить обприскування легшим і безпечнішим.

RUBICON змінює стійкість штанги: революційна система дозволяє встановлювати незалежні регулятори жорсткості на пружинах та стійках, закріплених по обидва боки центральної рами. Штанга залишається стабільною в найсуворіших робочих умовах. Широка центральна рама забезпечує відмінну видимість на дорозі. Натяг пружини утримує центральну раму в середньому положенні в той час як гідродемпфери поглинають енергію від руху штанги. Гідравлічний привід керується з кабіни, змінює тиск для зменшення опору.

 

Потужні LED ліхтарі освітлюють обприскувач та поле на відстань до 150 м.

Сині ліхтарі під крилами штанги забезпечують чіткий огляд штанги, а також дають можливість візуально переконатися у роботі форсунки.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СТРОМБОЛІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.