Quadro
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

QUADRO - серія чотирирядних культиваторів від компанії Köckerling. Висока якість обробки стерні в плані заробки і розподілу соломи досягається за рахунок наявних робочих органів і їх розташування. Серія QUADRO оснащується вбудованим гідравлічним шасі, що використовується при транспортуванні і на розворотах. Робоча глибина QUADRO регулюється в межах від 5 до 30 см, тому знаряддя можна застосовувати як для обробки на невелику глибину, так і для глибокого розпушування. З цією метою QUADRO комплектується стійками з блоком захисту від каменів і набором TopMix. Робоча глибина регулюється за допомогою передніх масивних опорних коліс і заднього подвійного катка STS. Це гарантує дотримання однакової глибини обробітку. Особливістю Quadro є те, що при робочій ширині 4 м і 4,60 м існує можливість експлуатації в складеному положенні, при ширині 3,00 м, в разі якщо тягова потужність трактора недостатня для глибокої обробки (руйнування плужної підошви), для цього опорні колеса встановлені посередині.

Метою обробки стерні є: рівномірний розподіл рослинних решток, створення гомогенного, мульчованого посівного горизонту, ретельна аерація ґрунту для подальшого посіву, достатній рівень ущільнення для оптимального закриття грунту і кращого сходу бур‘янів і падалиці.

Для мілкої обробки стерні пропонуються одноцільні або стандартні швидкоз‘ємні стрілчасті лапи TopMix з шириною 350 мм. Для глибокого обробітку використовується тільки долото TopMix з направляючим щитком.

Культиватор QUADRO - це міцна конструкція рами, що забезпечує довгий термін служби, довговічні і технічно надійні блоки захисту стійок від каменів, для експлуатації в жорстких умовах, універсальність щодо робочої глибини і вирівнювання, низький % зношення завдяки відмові від обертових вузлів, технічно надійна робота котків навіть на вологому грунті. Каток з U-подібним профілем наповнюється землею, в результаті здійснюється прикочування за принципом земля-по-землі (soilto soil), таким чином збільшується вага катка і зменшується пробуксовування, залишаючи при цьому оптимальну структуру ґрунту, що допомагає уникнути ерозії в разі інтенсивних опадів. Підресорена пружинна борона служить також для додаткового розподілу соломи, вирівнювання і оптимального формування структури грунту.

Культиватор QUADRO може бути додатково обладнаний системою для підсіву сидератів Speed Drill.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 10-05-40+ME
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.