NK
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

Основа тривалого терміну експлуатації - це шасі. Конструкція шасі обприскувача NK передбачає низьке розташування центру ваги в безпосередній близькості до трактора. Перед фарбування обприскувача поліефірною порошковою фарбою, його обробляють фосфатом цинку, що забезпечує чудову стійкість до хімічних і погодних факторів. Крім того конструкція обприскувача забезпечує простоту експлуатації та обслуговування

Штанги SB і МВ оснащені пружинним механізмом, який запобігає їх від пошкодження у разі зіткнення з перешкодою. Усі тримачі розпилювачів мають діафрагмовий клапан, який запобігає протіканню робочої рідини.

Штанги

Всі штанги оснащені пружинним механізмом, який оберігає їх від пошкодження у разі зіткнення з перешкодою. Усі тримачі розпилювачів мають діафрагмовий клапан, який усуває протікання робочої рідини.

SB штанги

Штанги SB 6, 8 і 10 метрів встановлюються безпосередньо на раму. Положення штанги може бути змінено під певний тип культури.

MB штанги

Масивна штанга, альтернатива штанзі SB, доступна ширина захвату - 12 м. Прикріплена болтами прямо до рами з баком.

Основні характеристики:

 • Спеціальна система складання
 • Блокування зовнішніх крил
 • З центральним або контурним блокуванням.
 • Змащувальні втулки
 • Підвіска типу «трапеція».

Управління рідинною системою

Серія NK пропонує унікальний і надійний HARDI BK-180 в стандартній комплектації. Цей блок управління володіє великим набором стандартних характеристик:

 • Головний on / off клапан, який повертає всю рідину в бак
 • Запобіжний клапан
 • Фільтр лінії тиску
 • Манометр
 • Клапан для змішування тиском
 • Мінімум 3 розподільних клапана з системою постійного тиску
 • HARDI-MATIC для постійного тиску, не залежно від оборотів двигуна.

Баки

Доступні розміри баків 200, 400, 600 і 800 л.

Ефективний поліетиленовий бак має глибокий картер, який забезпечує повне спустошення. Дизайн бака передбачає чудове змішування рідини і відмінну промивку зсередини, за допомогою спеціальних форсунок. Встановлений зверху всмоктуючий фільтр на баках об’ємом 400, 600 і 800 л робить його обслуговування простим і безпечним. NK з об´ємом бака 200 л має фільтруючий елемент всередині бака. 400, 600 і 800 літрові баки в стандартній комплектації поставляються з функцією «перемішування тиском», що забезпечує відмінне змішання навіть найскладніших хімікатів.

 

 

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT-09-42-09-2MgO-ME
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.