NAVIGATOR
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики
Сучасний причіпний обприскувач NAVIGATOR від HARDI пропонує підвищену міцність і безліч переваг, порівняно з іншими обприскувачами подібного класу. NAVIGATOR був розроблений для різноманітних потреб і умов експлуатації в будь-якій точці світу. Даний дизайн дає кращий компроміс між чудовим кліренсом і низьким центром ваги. Доступні об’єми баків 3000, 4000, 5000 і 6000 л. Діапазон ширини захвату штанг від 12 до 36 м.
 
Робоча зона
У робочій зоні зібрані всі основні функції управління обприскувачем. Все розташовано в легкодоступних місцях і виконано просто і логічно.
NAVIGATOR може бути обладнаний відповідно  до різних побажань сучасних сільгоспвиробників. До опцій входять пристрій швидкої заправки, регульована колія, високопродуктивні фільтри, амортизація осі і т.д.
   
 
Пристрій TurboFiller для заправки хімікатів
TurboFiller - це високопродуктивний пристрій, який робить процес заправки хімікатами швидким і легким. Унікальний ТурбоДефлектор створює потужну циркуляцію рідини в баку пристрою і змішує всі види хімікатів швидко і безпечно.
                                                                                                                   
Cyclone Filter
Циклонний фільтр HARDI - це унікальний самоочисний фільтр в лінії тиску. Рідина, завихрюючись всередині корпусу фільтра, створює відцентрову силу, яка змиває забруднення з фільтруючого елемента. На додаток до всього, циклонний фільтр має додатковий клапан для екстреної промивки фільтра при необхідності.  
 
Багатофункціональний клапан SmartValve
Всі основні функції, необхідні для управління при заправці або промиванні були вбудовані в два клапани, ручки яких розташовані в центрі робочої зони. Логічно розташовані ручки і легко читаються значки позначення роблять систему дуже легкою для розуміння і економлять час на запуск обприскувача в роботу.
                                                                                                         
Насос HARDI
Рідинна система NAVIGATOR живиться потужним діафрагмовим насосом HARDI. Діафрагми відокремлюють рідину від таких життєво важливих частин насоса, як підшипники і колінчастий вал, забезпечуючи надійність і довговічність експлуатації.
                                                                                                             
Штанги EAGLE: 18 - 30 метрів
Штанга EAGLE добре відома в усьому світі, завдяки роботі у важких умовах. Штанга показала високі показники продуктивності у важких умовах і при великих швидкостях обприскування. Регульовані тримачі розпилювачів. Самостабілізуюча підвіска типу «трапеція».
Міцна і надійна штанга EAGLE з двохплощинною конструкцією - це ідеальний вибір для тих кому важливі довговічність і результат.
Амортизація штанги EAGLE здійснюється двома конічними пружинами з амортизаторами. Горизонтальні коливання контролюються потужною трапецієвидною конструкцією, що дозволяє обприскувати і повертати на високих швидкостях.
 
DELTA: 18 - 28 метрівШтанга DELTA дуже компактна і продуктивна штанга, розроблена спеціально для дуже вимогливих клієнтів.
Відмінна стабільність і точність.
Маятниковий механізм підвіски.
Транспортна ширина 2,55 м.
Всі штанги поставляються з добре захищеними держателями розпилювачів і протиударною системою секції штанги. підпружиненою підвіскою штанги, яка гасить коливання верх-вниз і системою Anti-yaw, яка гасить горизонтальні коливання через гумові демпфери.
 
PRO: 12 - 18 метрівШтанга PRO пропонує задовольнити всі уявні вимоги клієнта, для різних ситуації. Різна робоча ширина штанги і дуже компактна при транспортуванні. Настроюється підвіска типу «трапеція».
Штанга виконана повністю зі сталі, а ґратчаста конструкція забезпечує мінімальну вагу і максимально можливу міцність. Чудове виконання штанги PRO дозволяє проводити обприскування в найбільш складних польових умовах.
 
Штанга FORCE 24-36 м
3-площинна штанга, подвійного або потрійного складання з маятниковим підвішуванням і вбудованими механізмами амортизації та антиривковим механізмом забезпечує прекрасну функціональність. Штанга FORCE може бути обладнана системою контролю висоти AutoHeight, яка ґрунтується на пропорційній гідравліці з високоякісними, ультразвуковими сенсорами висоти.
 
AutoHeight і AutoSlant
Система HARDI AutoHeight автоматично підтримує задану висоту над ґрунтом нахиляє як всю штангу так і окреме крило. Це дає ще більший контроль оператору над штангою, а в результаті більш якісне обприскування.
Автоматичне коректування висоти і нахилу, як всієї штанги так і окремого крила. Два режиму «ґрунт» і «урожай». Пропорційний клапан для більш плавного руху. 3-ри надійних і точних ультразвукових датчика. 2-ва кутових датчика. Додаткові датчики для пересічної місцевості. Випробувана в тяжких умовах при швидкості більше 20 км/год.
 
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Примекстра TZ Голд
Copyright © 2009 — 2021 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.