Kronos
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

Мульчувачі від компанії FALC - це універсальні знаряддя для подрібнення пожнивних рештків зернових культур, кукурудзяної соломи, соняшника, трави, а також порослі молодих дерев і чагарників.

Потужний ротор з товщиною стінки 10 мм та швидкістю обертання від 1721 до 1835 об/хв забезпечує ретельне подрібнення рослинної маси для більш високої якості рослинних залишків та їх легшого природного розкладання. Також ротор може бути оснащений Y-подібними ножами або молотковими ножами для досягнення кращого ефекту подрібнення.

Привід робочих органів здійснюється від ВВП трактора. Мульчувач виготовлений з надміцної сталі, яка здатна витримувати високі навантаження, додатково, для захисту від тертя та навантажень і відповідно прискореного зношення, корпус посилений спеціальною захисною пластиною, що кріпиться окремо на корпус і за потреби може бути легко замінена.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 18-18-18+3MgO+ME
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.