COMMANDER
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики
Сільськогосподарська практика постійно змінюється. Щодня фермери зустрічаються з необхідністю підвищення продуктивності і зниження виробничих витрат. Щоб допомогти фермерам досягти цих цілей, компанія HARDI розробила нове покоління причіпних обприскувачів.
COMMANDER був розроблений у відповідності до сучасних вимог сільгоспвиробників-професіоналів всього світу. При розробці нового покоління обприскувачів пріоритет був відданий високому рівню продуктивності, надійності і легкості в управлінні. COMMANDER завжди готовий до тривалої роботи в різних умовах. Доступні об’єми баків 3300, 4500, 5500 і 7000 л.
 
Система TWIN
 Twin – найкраща в світі система внесення пестицидів дозволяє зекономити до 30 % від затрат на хімікати, а більш висока швидкість обприскування і менший знос в найкоротші терміни дозволяють збільшити продуктивність до 100 %. Система Twin дозволяє збільшити придатний для обприскування період, забезпечуючи якісний обробіток у вітряну погоду. 
 
Діафрагмовий насос HARDI
 Рідинна система обприскувачів Hardi циркулює під дією потужного діафрагмового насосу з консистентною змазкою. Діафрагми відокремлюють рідину від таких важливих деталей насоса, як підшипники і колінчатий вал, забезпчуючи надійність і довговічність експлуатації.
Переваги насосів Hardi:
  • Самовсмоктування
  • Здатність працювати без рідини не пошкоджуючись
  • Простота обслуговування
  • Консистентне змащення підшипників на валу
ChemFiller для заправки хімікатів
 Обприскувачі Commander в стандартній комплектації забезпечуються змішувачем ChemFiller, який працює на основі поєднання вакууму та вихревих форсунок високого тиску, що розташовані в баці. Пропускна здатність змішувача складає 120 л/хв, обєм контейнера – 35 л.
 
Контролер HC 9600
 Контролер НС 9600 – це потужний, багатофункціональний і точний інструмент для сільського господарства, який забезпечує керування, зберігання даних, складання звітів про виконану роботу, керування рухом і багато іншого. Повна сумісність зі стандартом ISO 11783 (ISOBUS).
 
Штанга TWIN FORCE 18-36 м
 TWIN FORCE - це найкраща, функціональна пропозиція на ринку систем повітряної підтримки. Більше ніж 25-ма п’ятьма роками успіху, система повітряної підтримки довела свої чудові якості. Для професійного фермера це означає:
  • Обприскування на високій робочій швидкості
  • Більше годин для обробок "ефективного часу"
  • Зниження норми витрати робочого розчину
  • Неперевершений контроль зносу
  • Економний захист рослин
  • Продуктивність більш ніж 50 га/год.
Штанга DELTAFORCE 24-39 м
 Штанга із подвійним або потрійним складанням, відповідно дає змогу працювати у 2х або 3-х діапазонах робочої ширини. з маятниковим підвішуванням і вбудованими механізмами амортизації та антиривковим механізмом забезпечує прекрасну функціональність. Штанга може бути обладнана системою автоматичного контролю висоти із ультразвуковими сенсорами висоти та можливістю незалежної роботи кожного крила із негативним кутом нахилу (наприклад робота на хребті).
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 18-18-18+3MgO+ME
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.