COMMANDER
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики
Сільськогосподарська практика постійно змінюється. Щодня фермери зустрічаються з необхідністю підвищення продуктивності і зниження виробничих витрат. Щоб допомогти фермерам досягти цих цілей, компанія HARDI розробила нове покоління причіпних обприскувачів.
COMMANDER був розроблений у відповідності до сучасних вимог сільгоспвиробників-професіоналів всього світу. При розробці нового покоління обприскувачів пріоритет був відданий високому рівню продуктивності, надійності і легкості в управлінні. COMMANDER завжди готовий до тривалої роботи в різних умовах. Доступні об’єми баків 3300, 4500, 5500 і 7000 л.
 
Система TWIN
 Twin – найкраща в світі система внесення пестицидів дозволяє зекономити до 30 % від затрат на хімікати, а більш висока швидкість обприскування і менший знос в найкоротші терміни дозволяють збільшити продуктивність до 100 %. Система Twin дозволяє збільшити придатний для обприскування період, забезпечуючи якісний обробіток у вітряну погоду. 
 
Діафрагмовий насос HARDI
 Рідинна система обприскувачів Hardi циркулює під дією потужного діафрагмового насосу з консистентною змазкою. Діафрагми відокремлюють рідину від таких важливих деталей насоса, як підшипники і колінчатий вал, забезпчуючи надійність і довговічність експлуатації.
Переваги насосів Hardi:
  • Самовсмоктування
  • Здатність працювати без рідини не пошкоджуючись
  • Простота обслуговування
  • Консистентне змащення підшипників на валу
ChemFiller для заправки хімікатів
 Обприскувачі Commander в стандартній комплектації забезпечуються змішувачем ChemFiller, який працює на основі поєднання вакууму та вихревих форсунок високого тиску, що розташовані в баці. Пропускна здатність змішувача складає 120 л/хв, обєм контейнера – 35 л.
 
Контролер HC 9600
 Контролер НС 9600 – це потужний, багатофункціональний і точний інструмент для сільського господарства, який забезпечує керування, зберігання даних, складання звітів про виконану роботу, керування рухом і багато іншого. Повна сумісність зі стандартом ISO 11783 (ISOBUS).
 
Штанга TerraForce
 Характеризується надійністю та міцністю конструкції. Динамічний цетнр центральної секції має ручне регулювання, маятникове коливання штанги відносно обприскувача складає 10-80%. Підвіска штанги має гідро амортизатор подвійного ходу.
 
Штанга TWIN FORCE 18-36 м
 TWIN FORCE - це найкраща, функціональна пропозиція на ринку систем повітряної підтримки. Більше ніж 25-ма п’ятьма роками успіху, система повітряної підтримки довела свої чудові якості. Для професійного фермера це означає:
  • Обприскування на високій робочій швидкості
  • Більше годин для обробок "ефективного часу"
  • Зниження норми витрати робочого розчину
  • Неперевершений контроль зносу
  • Економний захист рослин
  • Продуктивність більш ніж 50 га/год.
Штанга FORCE 24-36 м
 3-площинна штанга, подвійного або потрійного складання з маятниковим підвішуванням і вбудованими механізмами амортизації та антиривковим механізмом забезпечує прекрасну функціональність. Штанга може обладнуватися традиційними секційними клапанами до 9 секцій або системою PrimeFlow, яка дозволяє самостійно ділити штангу на секції розпилу, до 13 секцій. Штанга FORCE може бути обладнана системою контролю висоти AutoHeight, яка ґрунтується на пропорційній гідравліці з високоякісними, ультразвуковими сенсорами висоти.
 
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Майстер Пауер
Copyright © 2009 — 2021 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.