ALPHA EVO II
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

ALPHA Evo II - це високопродуктивний самохідний обприскувач від групи HARDI.

Тривала робота вдень і вночі при більш високій швидкості обприскування викликає потребу в підвищеному рівні комфорту і простоті експлуатації.

Перевага ALPHA Evo – це прекрасний баланс між передньою і задньою частинами машини, а також низька загальна вага машини, що надає обприскувачу великі можливості в різних польових умовах. Крім того, кліренс машини від 120 до 170 см дозволяє проводити обробки як низьких, так і високих культур, наприклад кукурудзи та соняшнику.

HARDI TWIN

Обприскувач Alpha evo комплектується системою TWIN, яка дозволяє запобігти зносу робочої рідини. Це досягається завдяки двом подвійним вентиляторам діаметром 630 мм, кожен з яких має потужність 2 000 м3/год на метр штанги і забезпечує максимальну швидкість потоку повітря на виході із повітропроводів – 35 м/с.

Система AutoSectionControl

Система автоматичного вимикання секцій AutoSectionControl (ASC)  працює через навігацію та контролер НС 9600. Система веде запис обробленої території та автоматично вимикає секції над обробленими ділянками поля. Система ASC дає змогу економити до 5% хімікатів та виключити ризики пошкодження рослин великими дозами робочої речовини.

Система AutoTerrain

Система керування штангою HARDI AutoTerrain - це повністю автоматичний контроль штанги. На базі 3-х або 5-ти інтелектуальних ультразвукових датчиків на крилах штанги, центральній секції та кутових сенсорів у центрі, система постійно контролює положення штанги і точно та швидко робить необхідну корекцію. Система дає змогу нахиляти штангу чи окрему половину. Працює у 3-х режимах: «над ґрунтом», «над рослинами» та «гібрид».

За допомогою AutoTerrain штанги працюють з негативним нахиломкожна сторона штанги може нахилятися нижче горизонталі на -4° градуса. Таким чином, штанга може обприскувати поле нижче власного рівня, якщо, наприклад, обприскувач працює на хребті. Адже важливо отримувати кращу продуктивність в складних умовах.

Кабіна EvoCab

Робоче місце оператора – кабіна EvoCab спроектована задля оптимальної видимості, зручності та ергономічності. Кабіна має триколонний дизайн, що забезпечує оглядовість з місця оператора - 320°. Спеціально герметична кабіна обладнана системою надлишкового тиску, фільтрацією пилу, фільтрацією аерозолю та випаровування для захисту оператора згідно вимог безпеки 4 класу. В Кабіні підвищена шумоізоляція та система «клімат-контроль». Управління всіма процесами здійснюється за допомогою HardiSprayCenter. Для контролю за технологічним процесом обприскувачі Alpha Evo II обладнані контролерами НС 9600.

HARDI SprayCenter

Оператор може управляти всіма функціями обприскуванняня та гідравліки, безпосередньо за допомогою центру управління обприскуванням (SprayCenter), розташованому по праву руку в кабіні. У комп´ютері НС 9500 з 12.1 " сенсорним дисплеєм інтегровані всі електронні функції - система автоматичного водіння AutoTrack, система автоконтролю висоти штанги AutoHeight, система автоконтролю роботи секцій розпилу AutoSectionControl і інші розумні функції. Всі функції повністю контролюються з кабіни, що підкреслює рівень оптимізації.

EcoDrive

Трансмісія EcoDrive розширює діапазон потужностей, забезпечує зниження рівня шуму і зменшення витрати палива більш ніж на 30%, особливо в транспортному режимі. ALPHA evo II оснащений двома керованими аксіально-поршневими насосами з приводом від двигуна. Насоси забезпечують гідростатичний привід, дозволяючи адаптувати швидкість руху до умов місцевості і культур.

 Робоча зона

Рідинною системою можна керувати з кабіни або ззовні при допомозі бортового комп’ютера розташованого біля пристрою заправки хімікатів TurboFiller.

Пристрій TurboFiller для заправки хімікатів

TurboFiller - це високопродуктивний пристрій, який робить процес заправки хімікатами швидким і легким. Унікальний ТурбоДефлектор створює потужну циркуляцію рідини в баку пристрою і змішує всі види хімікатів швидко і безпечно.

Штанга HARDI TWIN FORCE

Штанга HARDI TWIN FORCE пропонує досконалу продуктивність, незалежно від більшості погодних умов і технологій внесення. Це ідеальне рішення для отримання максимальної продуктивності для більшості користувачів. Можлива ширина захвату штанги TWIN FORCE від 18 до 36 метрів.Всі штанги обладнані унікальною системою амортизації для поглинання все можливих ударів на полях і дорогах.

Висота штанги регулюється паралелограмом, керованим двома циліндрами. В транспортному положенні паралелограм автоматично блокується, забезпечуючи безпеку при русі.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СТРОМБОЛІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.