ALLROUNDER classic
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

ALLROUNDER classic - навісні культиватори, універсальні знаряддя для передпосівної підготовки ґрунту і обробки стерні. Allrounder на протязі всього року можна використовувати для найрізноманітніших видів робіт. Навесні знаряддя застосовується, головним чином, для передпосівної підготовки після основного обробітку із застосування стрілчастої лапи для поверхневого розпушування, яка працює по всій площині грунту. При цьому вирівнюється зяб і одночасно проводиться механічне видалення бур‘янів які зійшли. Гідравлічно регульований розрівнюючий щит Levelboard, що знаходиться попереду знаряддя, є важливим інструментом, який дозволяє досягти оптимального вирівнювання ґрунтового горизонту. Ґрунт насичується повітрям і швидше підсихає. Каток STS з штригель бороною дозволяє досягти ідеального ущільнення, вирівнювання посівного горизонту, а також оптимального подрібненняі і структури ґрунту для подальшого посіву. Під будь-яку культуру, чи то цукрові буряки, кукурудза або зернові, Allrounder гарантує динамічну і ефективну обробку в період, коли сприятливі погодні умови повинні використовуватися найбільш оптимально.

ALLROUNDER надійно і ефективно виконує й інші завдання, такі, як заробка органічних решток, сидератів або швидка аерація перед посівом. Але також і при посіві по мульчі Allrounder відіграє важливу роль. Після глибокої заробки соломи за допомогою важкого культиватора, часто Allrounder використовується для другої обробки, щоб рівномірно розподілити солому і одночасно механічно видалити бур‘яни і падалицю що зійшла. Знаряддя забезпечує високу продуктивність і легкість тяги при низькій витраті дизельного палива в межах 4,5 л. на гектар. Високий прохід рами 60 см дозволяє виконувати роботи, уникаючи забивань знаряддя.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.