Віал Тріо
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Потрійна турбота про здоров´я кожної насінини


Новий трикомпонентний протруйник насіння зернових культур для захисту від широкого комплексу патогенів.

Діючі речовини: 
прохлораз 120 г/л
тіабендазол 30 г/л
ципроконазол 5 г/л.
Препаративна форма: 
концентрат суспензії.


Переваги препарату:

  • новий трикомпонентний протруйник;
  • контроль сажкових хвороб;
  • захист від кореневих гнилей;
  • ефективність проти пліснявіння насіння;
  • надійний та тривалий захист проростків і молодих рослин;
  • поліпшена препаративна форма.

Призначення:
комбінований фунгіцидний протруйник насіння системної дії проти комплексу захворювань зернових культур, що передаються через насіння і  грунт.

Характеристика діючих речовин:
ципроконазол відноситься до хімічного класу триазолів, є системним фунгіцидом із захисною та лікувальною дією. Тіабендазол належить до класу бензимідазолів, характеризується захисною і лікувальною системною дією. Прохлораз відноситься до імідазолів, виявляє локально- системну, захисну і сильну лікувальну дію.

Механізм дії препарату:
ципроконазол інгібує біосинтез клітинних стінок грибів шляхом гальмування утворення ферменту деметилази. На відміну від інших інгібіторів біосинтезу стеринів, має більш широкий ареал дії в рослинах, пересувається в молоді проростки і забезпечує тривалий захист вегетуючих частин. Ципроконазол - один із найбільш ефективних триазолів, надійно захищає від усіх видів сажки. Тіабендазол порушує процес поділу ядра клітин фітопатогенів. Він значною мірою посилює ефективність інших діючих речовин проти збудників кореневих і прикореневих гнилей, снігової плісняви, що уражують підземну частину рослин. Основна маса цих збудників знаходиться на кореневих і пожнивних рештках у  рунті. Прохлораз інгібує біосинтез клітинних стінок грибів шляхом гальмування утворення ферменту деметилази. Проникає в оброблене насіння неглибоко, завдяки чому високоефективний проти збудників, що знаходяться на поверхні й у верхніх покривах насіння. Прохлораз забезпечує високий рівень фунгіцидної активності проти кореневих гнилей та церкоспорельозу. За рахунок високої  рунтової стабільності захищає озимі від снігової плісняви. Завдяки цій комбінації активних компонентів Віал Тріо ідеально підходить для застосування в сучасних технологіях виробництва зерна з використанням мінімального і «нульового» обробітків  рунту, а також у сівозмінах з насиченням зерновими культурами понад 50% та високим інфекційним фоном.

Швидкість і період захисної дії:
на деякі види насіннєвої інфекції препарат починає діяти вже через 2 - 4 години після обробки, повний спектр дії розкривається після висівання протруєного насіння в   рунт. Віал® Тріо забезпечує повний захист рослин від   рунтової та насіннєвої інфекції. Ефект зберігається з моменту проростання насіння до фази початку виходу в трубку.

Особливості препарату:
сучасна препаративна форма Віал® Тріо являє собою концентрат суспензії з контрольованим розміром частинок. До його складу також входить спеціально розроблений для протруйників барвник у формі суспензії з розміром частинок менше 1 мікрона. Крім того, для поліпшення нанесення компонентів протруйника на зернівку, зменшення їх осипання при механічному впливі до складу Віал Тріо введені спеціально підібрані полімерні добавки, що утворюють мікроплівку на зернівці. Вона забезпечує додатковий захист насіння в процесі зберігання і перешкоджає їх пліснявінню у вологих умовах. 

Уведений до складу протруйника комплекс мікроелементів забезпечує підвищення енергії проростання насіння. За рахунок специфічної дії деяких з них збільшується польова схожість, що дає можливість сформувати поля з оптимальною густотою сходів. Завдяки позитивному впливу цих компонентів на процеси фотосинтезу рослини набувають додаткового захисту від несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Можливість виникнення резистентності:
Віал® Тріо є сумішевий препарат на основі трьох діючих речовин, які володіють різними механізмами дії, що істотно знижує ризик виникнення резистентності. 

Рекомендації щодо застосування:

Культура Захворювання Норма витрати препарату, л/т

Пшениця озима

Тверда та летюча сажка, фузаріозна та гельмінтоспоріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігова пліснява

0,8 - 1,2


Протруювання насіння проводять завчасно (до 1 року) або безпосередньо перед сівбою. Завчасно можна обробляти тільки кондиційне насіння при належних умовах подальшого зберігання. Якщо оброблене насіння в господарстві зберігається до наступного сезону, необхідно контролювати його схожість. Для протруювання рекомендується використовувати очищене від пилу і домішок насіння, що забезпечує більш якісну обробку.

Приготування робочої рідини:
робочий розчин рекомендується готувати безпосередньо перед застосуванням протруйника. Препарат спочатку перемішати в заводській упаковці (ретельно струснути каністру), потім потрібну його кількість змішати з водою в окремій ємності (додаючи препарат у воду в співвідношенні 1: 1). 

Бак протруювальної машини на 1/3 наповнити водою і при безперервному перемішуванні влити в нього приготовлений маточний розчин препарату. Ємність, в якій був маточний розчин, кілька разів обполоснути водою, виливаючи вміст в бак протруювальної машини. Далі при безперервному перемішуванні заповнити бак водою до повного об´єму і ретельно перемішати до отримання однорідної суспензії. Перемішування продовжувати і під час обробки насіння. 

Приготовлену робочу рідину необхідно використовувати в той же день.

Сумісність:
Віал® Тріо сумісний з більшістю фунгіцидних і інсектицидних протруйників, крім препаратів, що мають сильну лужну або сильну кислу реакцію. Якщо препарат застосовується в баковій суміші з іншими пестицидами, при розчиненні в баку протруювальної машини слід дотримуватися наступного порядку: ЗП→КС→СЕ→КЕ (МЕ)→РК. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього. У кожному конкретному випадку необхідно перевірити компоненти, що змішуються, на сумісність і фітотоксичність.

Витрата робочої рідини: до 10 л/т

Тара
5 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.