Тріцепс
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Сильний. Технологічний. Професійний.


Післясходовий системний гербіцид для контролю широкого спектру однорічних дводольних бур’янів у посівах цукрових буряків.

Культури: цукрові буряки.
Діючі речовини: 
трифлусульфурон-метил 750 г/кг
Препаративна форма: 
гранули, що диспергуються у воді.

Переваги препарату:

  • знищення проблемних видів бур’янів;
  • висока селективність щодо культури на всіх етапах розвитку;
  • зручність у використанні.

Призначення:

післясходовий системний гербіцид для контролю широкого спектру однорічних дводольних бур’янів у посівах цукрових буряків.

Характеристика діючої речовини:

трифлусульфурон-належить до класу похідних сульфонілсечовини.

Спектр дії:

  • високочутливі до гербіциду Тріцепс® щириця звичайна, грицики звичайні, молочай-сонцегляд, кропива глуха (види), кропива дводомна, ромашка (види), паслін чорний, редька дика, гірчак вузлуватий, гірчак почечуйний, падалиця ріпаку, падалиця соняшнику, гірчиця польова, вероніка персидська, незабудка польова, жабрій звичайний, талабан польовий та ін.;
  • чутливі – канатник Теофраста, лобода гібридна, види осоту (сходи), підмаренник чіпкий, переліска однорічна, плоскуха звичайна;
  • середньочутливі – мак дикий, фіалка польова, спориш звичайний, лисохвіст польовий, амброзія полинолиста;
  • малочутливі або стійкі – лутига  (види), осот рожевий, лобода біла, чистець (види), рутка лікарська, зірочник середній, гірчак березкоподібний, вероніка плющолиста, березка польова, щириця жминдоподібна.

Механізм дії:
володіє системною дією. Поглинається листям, частково – корінням бур’янів, швидко проникає в рослину і переноситься до точок росту, де блокує поділ клітин, зупиняючи їх ріст.

Швидкість і симптоми впливу:
вже через кілька годин після обробки бур’яни припиняють ріст і в подальшому втрачають конкурентоздатність щодо культури. Споживання ними поживних речовин і води значно скорочується. Перші симптоми (хлороз листя) спостерігаються через 4 - 7 днів після обробки, повна загибель бур’янів настає через кілька тижнів.

Період захисної дії:

у середньому не менше 8 - 14 днів.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Бур’яни Норма витрати препарату, кг/га Спосіб і час обробки
Буряки цукрові Однорічні дводольні

0,02 + 0,2 л/га ПАР Ад’ю 

Обприскування посівів у фазу сім’ядолі – 2 справжніх листки у бур’янів 
За необхідності повторно через 7 - 15 днів по другій «хвилі» бур’янів в фазу 2 справжніх листків
Однорічні дводольні, в тому числі лобода біла, щириця жминдоподібна

0,02 + 1 - 1,5 л/га Біцепс Гарант+ 0,2 л/га ПАР Ад’ю 

Обприскування посівів у фазу сім’ядолі – 2 справжні листки у бур’янів 

За необхідності повторно через 7 - 15 днів по другій «хвилі» бур’янів у фазу 2 справжніх листків 

Тріцепс рекомендований для 1 - 2-кратного застосування (обприскування) посівів цукрових буряків з обов’язковим додаванням поверхнево-активної речовини Ад’ю.

Фітотоксичність:
у рекомендованій нормі внесення гербіцид не фітотоксичний для рослин цукрових буряків, починаючи з фази першої пари справжніх листків.

Усі сорти цукрових буряків, що вирощувались у різних ґрунтово-кліматичних умовах, проявили високу ступінь стійкості до Тріцепсу.

Рослини культури краще всього метаболізують трифлусульфурон-метил при температурі 15 - 25°С. При температурі вище 25 і нижче 10°С  протягом 3 - 5 год після обробки швидкість метаболізму сповільнюється. Це може призвести до тимчасової характерної жовтої плямистості листя цукрових буряків, на яке при обприскуванні потрапив препарат. Ці симптоми відсутні на нових листках і зникають незабаром після обприскування, не впливаючи на подальший розвиток рослин.

Обмеження у сівозміні:
завдяки швидкому розкладанню Тріцепсу в ґрунті обмежень щодо висівання польових культур восени чи навесні наступного року немає. Протягом 4 місяців після обробки в разі необхідності можна висівати цукрові та столові буряки.

Сумісність:
препарат сумісний з гербіцидами на основі фенмедифаму, десмедифаму і етофумезату (Біцепс Гарант), клопіраліду (Хакєр); з грамініцидами (Міура); з інсектицидами, які використовуються на цукрових буряках; з фунгіцидами. Не слід змішувати препарат з фосфорорганічними інсектицидами, або чергувати обробки ними (якщо між обприскуваннями проходить менше 14 днів), у зв’язку з небезпекою фітотоксичності.

Витрата робочої рідини: 200 – 300 л/га

Тара
флакони по 100 г.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
ГУТТІНО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.