Трієра
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Тільки ріпак - і ніяких бур´янів!


Системний післясходовий гербіцид для захисту ріпаку від однорічних і багаторічних дводольних бур´янів.

Культури: ріпак озимий і ярий.
Діючі речовини: 
клопіралід 300 г/л, 
піклорам 75 г/л.
Препаративна форма: 
розчинний концентрат.

Переваги препарату:

  • знищення найбільш проблемних для ріпаку бур´янів;
  • пригнічення підмаренника чіпкого;
  • очищення полів від злісних бур´янів для наступних культур;
  • широкий діапазон строків застосування.

Призначення:
системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур´янами, в тому числі важковикорінюваними видами, в посівах ріпаку.

Характеристика діючих речовин:
клопіралід належить до класу хлорпохідних піридинів, піклорам - до похідних піридинкарбонових кислот. Обидві діючі речовини є синтетичними формами ростових гормонів.

Спектр дії:
Трієра призначена для боротьби з бур´янами родин Айстрових, Губоцвітих, Пасльонових, деяких видів Гречкових і Лободових та ін.Чутливі до гербіциду види: амброзія полинолиста, осот рожевий та його підвиди, волошка синя, вика волохата, гірчак почечуйний, нетреба (види), рутка лікарська, конюшина (види), жовтозілля звичайне, підбіл, молокан татарський, осот (види), паслін чорний, підмаренник чіпкий, ромашка собача та інші види. Середньочутливі:галінсога дрібноквіткова, гречка татарська, зірочник середній, мак дикий, лобода біла (до 4 листків), незабудка польова, жабрій звичайний, фіалка польова, щириця (види), глуха кропива (види). Препарат не знищує капустяні та злакові бур´яни.

Механізм дії:
володіє системною дією. Діючі речовини проникають через листки і транспортуються всією рослиною, включаючи кореневу систему та точки росту. Вони замінюють і блокують функції природних гормонів у чутливих видів рослин, які гинуть внаслідок порушення процесів росту.

Швидкість та симптоми впливу:
пригнічення росту чутливих до Трієри бур´янів настає через кілька годин після обприскування гербіцидом. У період активного росту бур´янів перші видимі ознаки ураження у вигляді зупинки росту, скручування, деформації стебел і листків стають помітні через 12 - 18 год. Листки чутливих рослин через 1 - 3 тижні стають хлоротичними, після чого точка росту відмирає. Залежно від виду і погодних умов, бур´яни повністю гинуть через 2 - 3 тижні.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Бур´яни Норма витрати препарату, л/га Спосіб і строки обробки
Ріпак ярий та озимий Однорічні та багаторічні дводольні бур´яни, в т. ч. підмаренник чіпкий, види ромашки, гірчаку, щириці, лобода (види), гречка березкоподібна, види осотів та інші 0,27 - 0,31 + ПАР Ад´ю, 0,2 л/га Обприскування вегетуючих бур’янів восени та навесні, починаючи з фази 3 - 4 справжніх листків до появи квіткових бутонів у ріпаку
 

Найкраща дія Трієри досягається за обприскування молодих, активно вегетуючих бур´янів . Однорічні бур´яни найбільш уразливі у фазі 2 - 6 листків, а багаторічні коренепаросткові - у фазі розетки. Проти підмаренника чіпкого найбільш ефективна обробка за висоти до 8 см. За висоти від 8 до 15 см гербіцид гальмує ріст і розвиток підмаренника, який, перебуваючи у нижньому ярусі культури, не утворює насіння та не завдає суттєвої шкоди врожаю ріпаку.

Фітотоксичність:
за дотримання рекомендованих регламентів застосування Трієра® нефітотоксична для рослин ярого і озимого ріпаку. Негативний вплив гербіциду на ріст і розвиток ріпаку може проявлятися за використання препарату після утворення квіткових бутонів.

Фактори, що впливають на ефективність препарату: Трієру слід застосовувати після настання середньодобових температур понад 8°С.

Не рекомендується проводити обробку за загрози настання приморозків чи після них.

Сумісність:
можна застосовувати у бакових сумішах з гербіцидами, що контролюють злакові бур´яни (Міура®), фунгіцидами (Колосаль®), інсектицидами (Брейк®, Борей®), регуляторами росту рослин і рідкими добривами.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Тара
5 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ДЖЕРСІ
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.