СПЕКТРУМ АСКОРІСТ
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Добриво для позакореневого підживлення з антистресантними властивостями на основі екстракту водоростей Ascophyllum nodosum з додаванням широкого спектру мікроелементів. 


Формуляція: 
Водний розчин. 
Класифікація ВООЗ, токсичність: 
помірно небезпечна сполука, 4-й клас небезпечності. 
Об`єм робочого розчину:
 200-300 л/га. 

 CКЛАД ПРЕПАРАТУ: 

* Екстракт морських водоростей Ascophyllum nodosum 

ПЕРЕВАГИ:

  • Продукт являє собою суміш натурального екстракту морських водоростей, багатого на гормони росту рослин, таких як цитокініни, гібереліни і ауксини, та широкого набору макро- та мікроелементів.
  • При нанесенні продукт призводить до підвищення концентрації гормонів в органах рослини, стимулює метаболізм, що призводить до підвищення коефіцієнту поглинання азоту, його обігу в рослині, активує синтез карбогідрату, що збільшує продуктивність культури.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:Рекомендується застосування на ранніх стадіях розвитку рослин, при загрозі або для подолання наслідків впливу стресових факторів. Уникати застосування препарату під час спеки, посухи, заморозків та інших екстремальних погодних умов.   

Приготування робочого розчину:

  1. Бак обприскувача заповнити наполовину.
  2. Увімкнути перемішування.
  3. Повільно додати необхідну кількість Спектрум АскоРіст, продовжуючи перемішування.
  4. Потім додати решту води, перемішати і почати внесення.

Сумісність: Сумісний з більшістю агрохімікатів, але перед застосуванням бажано провести випробування на сумісність. Не змішується з препаратами на основі сульфату марганцю та препаратами на основі мінеральних олій. .

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку!

 

Тара
10 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ДЖЕРСІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.