Штенд
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 401 04 52

Штенд – поверхнево-активна речовина (ПАР), прилипач.

Діюча речовина: Водний розчин, містить 90% ПАР

Принцип дії:

Штенд забезпечує утворення однорідної плівки на поверхні листків. Це сприяє кращому прилипанню пестицида і його поглинанню рослиною. Штенд дозволяє застосовувати зменшені норми препаратів. Жорсткість води не впливає на ефективність ПАР.

Регламент застосування:

Засіб на основі поліетилсилоксанової поверхнево-активної речовини. Засіб не проявляє шкірно-резорбтивної, місцево-подразнюючої та алергенної дії. При нанесенні потрібно контролювати вміст в повітрі робочої зони аерозолю полімерів ГДК р.з. 10,0 мг/м3, згідно з «Общесоюзными санитарно-гигиеническими и санитарно-противоэпидемическими правилами и нормами «Предельно допустимые концентрации (ПДК) вредных веществ в воздухе рабочей зоны» №4617-88. Засіб повністю розчинний в воді. Залишкова кількість ПАР на рослинах після змивання не перевищує 1мкг/см2, залишкова кількість ПАР на рослинах після змивання не більше 5 мкг/см2 при використанні згідно з рекомендаціями виробника.

-  нетоксичний для тварин та людей;

-  безпечний для навколишнього середовища;

-  нелетючий;

-  некорозійний;

-  спалахобезпечний.

При виборі норм використання Штенду потрібно враховувати норму виливу робочого розчину, а також склад препаратів, які додаються в робочий розчин, тобто наявність в їхньому складі прилипачів. Якщо переважають водорозчинні гранули (Штефурон, Штеферіб, Штефамба), суспензійні форми препаратів (Гол, Стемат, Штефам), то потрібно застосовувати максимально встановлену норму Штенду. Якщо переважають емульсійні форми і водорозчинні концентрати, потрібно зменшити норми застосування Штенду.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Примекстра TZ Голд
Copyright © 2009 — 2021 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.