Головна Всі продукти компанії «АДАМА УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «АДАМА УКРАЇНА» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «АДАМА УКРАЇНА»
АДАМА УКРАЇНА
Каталог продуктів

AДAMA – один із провідних світових  лідерів з виробництва засобів захисту рослин. Це компанія, що займає перше місце в світі по виготовленню пост-патентних продуктів захисту рослин. Компанія - один з лідерів у Європі та  в світі з дистрибуції засобів захисту рослин.

АДАМА має найбільший портфель продуктів, що синтезуються, - понад 100 активних інгредієнтів, а також більше 4000 реєстрацій в 125 країнах світу. Компанія застосовує інноваційний підхід у створенні препаративних форм з існуючими та новими діючими речовинами,  та має 60-річний досвід роботи на варті бездоганної репутації, якості продукції, виваженої ціни та поваги до партнерів.

Адреса: 04050, м. Київ, вул. М. Пімоненка 13, БЦ «Форум Ділове містечко, офіс 4А/41».

Тел.: +38 044 232 44 14

 

ПРОДУКЦІЯ «АДАМА УКРАЇНА»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ТРЕБІАНО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.