Головна Всі продукти компанії «БРЕВАНТ СІДС» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Каталог продукції Всі продукти компанії «БРЕВАНТ СІДС» - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Всі продукти компанії «БРЕВАНТ СІДС»
БРЕВАНТ СІДС
Каталог продуктів

2019 є особливим роком для CortevaAgriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont - ми плануємо стати публічною незалежною компанією, коли завершиться попередньо оголошений процес роз´єднання. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences, і забезпечує виробників в усьому світі найповнішим портфелем у галузі, в тому числі високопродуктивним насінням нещодавно представленого бренду Brevant™ Seeds.

Це – наше нове ім’я, нова філософія і нові, кращі, підходи до роботи з Вами. Незважаючи на молодий вік бренду, в нас є значні досягнення та амбітні плани, якими ми раді поділитися та втілювати в життя:

Ми покращуємо свою присутність в регіонах.

 • Наша команда агрономів та консультантів зростає. Значно зросла кількість демонстраційних та випробувальних полів в кожному регіоні. Ми прагнемо бути ближче до Вас, щоб рекомендувати Вам найкращі, перевірені рішення.

Ми покращуємо наше портфоліо кукурудзи

 • На сьогодні в кукурудзі ми маємо різноманітні рішення починаючи з ранньої групи (ФАО 230) і закінчуючи пізньою групою (ФАО 380). У нас гарно представлені всі сегменти по цій важливій для нас культурі: посухостійкі, інтенсивні, зернові гібриди з доброю та відмінною вологовіддачею.
 • Ми нарощуємо продажі по даній культурі, маємо одне з найбільших зростаннь у відсотках на ринку щороку. Все більше і більше господарств довіряють нам.
 • В 2018 році ми отримали рекордний врожай по гібриду ДС1304С – 19,1 т/га в товарному посіві.
 • Наші гібриди ДА Сонка, ДС 0336, МТ Матадо, Сурреал та інші дають на значних площах результат від 12 т/га (базова вологість 14%), і це  в свою чергу дозволяє аграріям отримати дохід який вони прагнули.
 • З 2019 року ми розпочинаємо постачання високоінтенсивних гібридів кукурудзи які мають чудову вологовіддачу - П8409, П8723, П9486.

Ми суттєво обновили наше портфоліо соняшнику

 • Наряду із висоолеїновими (ВО) та лінолевими гібридами лінійки Clearfield™, ми розпочали поставку звичайних (не CL) гібридів для Центральної та Південної частин України зі стійкістю до 7-8 рас вовчка соняшникового.
 • В 2019 році наше портфоліо соняшнику трансфомується в більш потужне за допомогою: ДСХ403 -  ВО гібриду толерантного до 7-8 рас вовчку соняшникового; П63ЛЛ124 – раннього гібриду з високим потенціалом врожаю; П64ХЕ133 – ВО гібриду стійкого до системи ЕкспресСан™ та толерантного до 5 рас вовчку.

Ми оновлюємо асортимент

 • З 2019 року Brevant™ Seedsв Україні отримав нову культуру - озимий ріпак.
 • Все портфоліо озимого ріпаку ТМ Pioneer переходить в BrevantSeeds.
 • З цього року ми будемо представляти та розвивати як вже добре відомі Вам гібриди ріпаку ПР46В20, ПР46В21, ПТ248, ПР44Д06, ПТ200КЛ, так і нові продукти.

Ми турбуємося про Вашу безпеку та захист

 • Ми розпочали поставку в Україну нашого насіння в нових мішках з рішенням OpenEasy. Пакування за допомогою новітнього методу здійснюється на наших насіннєвих заводах в Європі, включаючи українське підприємство «Стасі Насіння». EasyOpen– це інноваційна технологія, що передбачає відкривання мішків із насінням безпечним та зручним способом завдяки спеціальній розривній смужці в нижній частині.
 • Крім того, продукція бренду Brevant™ буде захищена голограмою ідентифікації IZON™, завдяки якій легко перевірити оригінальність виробництва. Цей додатковий засіб захисту унеможливлює повторне використання захисної етикетки і відтак — захищає від підробки.

Таким чином команда Brevant™ Seedsв Україні розпочинає 2019 рік з повною готовністю пропонувати Вашій увазі найкращі рішення, які допоможуть Вам більш успішно вести агробізнес, нарощувати обсяги виробництва кукурудзи, соняшнику, ріпаку,  і робити це максимально ефективно.

Адреса:  01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська 9/2, офіс 72.

ПРОДУКЦІЯ «БРЕВАНТ СІДС»
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ТРЕБІАНО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.