Серія P 5ххх Global (110 - 136 к.с.)
Консультацiю стосовно цієї технiки ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 575 49 33
Опис Технічні характеристики

Для серії 5000 обрано сучасний інноваційнийй двигун, з мінімальною витратою палива і на 100% надійний. Kohler Tier III, чотири циліндри, з об’ємом 3404 см3. Один із найкращих в секторі сільськогосподарських двигунів. Не дивно, що даний двигун був номінований на «Дизель року» в 2015 році. Сьогодні модельний ряд ARBOS 5000 пропонує три моделі від 110 до 136 кінських сил, максимальною потужністю до 136 к.с. і 95% крутного моменту при 1300 - 1800 обертів за хвилину. Однією з багатьох виняткових особливостей цих двигунів є компактна вихлопна система, що дала можливість спроектувати капот з конічними обвідними лініями, елегантний і відмінний, практичний для збільшеного радіусу розвороту.

Передня вісь підвищеної міцності була спроектована й розроблена спеціально для цієї серії, де важливими є надійність, маневреність та висока вантажопідйомність. 100% блокування диференціалу з механічним або гідравлічним керуванням та можливістю переднього гальмування, додатково підкреслюють особливість конструкції. Як наслідок, висока вантажопідйомність передньої осі (3 500 кг), і це дуже важливо при використанні передньої навіски на тракторі та відмінна керованість з кутом повороту коліс до 55°.

Конструкція трансмісії була розроблена в двох різних конфігураціях : Global та Advanced.
• Global : базова комплектація, 2 – ступенева трансмісія power shift з перемиканням під навантаженням та механічно синхронізованим зчепленням.
• Advanced : максимальна комплектація, 3 – ступенева трансмісія Semipowershift з гідравлічним зчепленням та електрогідравлічним керуванням повного приводу, блокуванням диференціалу, валом відбору потужності з незалежним гідравлічним зчепленням.

Конструкція трансмісії є простою але ефективною, сучасною і надійною, та одночасно не високовартісною. Для всіх варіантів комплектації трансмісії – 5 передач та 3 робочих діапазони, з функцією повільного руху (ходозменшувач) для наднизьких швидкостей від 0,33 км/год – мінімальне споживання потужності, та максимальною швидкістю 50 км/год (40 км/год в економному режимі, при оборотах двигуна – 1840). Трансмісія Powershift забезпечує дотримання робочих швидкостей з найбільш часто застосовуваними агрегатами, точний вибір передачі та +/- 20% зменшення навантаження, 12 передач в діапазоні 4 – 12 км/год, «Система Powershift», інтелектуальна система, яка гарантує ефективність, ідеальну швидкість при будь – яких умовах та комфорт для оператора, який контролює перемикання передач за допомогою кнопок на важелі трансмісії. Для покращення безпеки в полі, на версіях з системою Powershift також передбачено паркувальні гальма в доповнення до традиційних стояночних гальм, що є стандартом для механічних трансмісій.

Для гідравлічної системи, також, «універсальність» є ключовим показником: від більш традиційного гідромеханічного підйому, зі зручним, інтуїтивно зрозумілим обладнанням Easy Lift для підйому та опускання в задане положення, до електричної системи контролю за підйомом, де регулюються висота, глибина, зусилля підйому та положення навіски – для тих, хто вибагливий до максимальної точності й комфорту. Обидві версії мають високу вантажопідйомність – 4 400 кг, то ж легко можна використовувати різноманітні навісні агрегати. Додаткові гідравлічні муфти для забезпечення роботи агрегатів передають потік масла в 70 л/хв, при загальній продуктивності гідравліки – 110 л/хв. Можливість встановлення до 3 – х пар гідравлічних муфт подвійної дії з фіксацією, відсічкою, плаваючим положенням а також зручний електронний вимикач для ще однієї пари гідро виходів, значно спрощують використання різноманітних знарядь при виконанні технологічних операцій.

 Важливі оригінальні конструкторські рішення також прослідковуються в конструкції валу відбору потужності, який незалежно від версії завжди доступний з незалежним сухим зчепленням та механічним керуванням з кабіни трактора, або більш сучасний вал відбору потужності з гідравлічною муфтою та електрогідравлічним керуванням. Для останнього доступні 4 режими швидкості : традиційні 540/1000 та відповідні ECO режими, для найбільш зручної роботи з агрегатами та економії пального.

Крім багатьох оптимальних рішень для комфорту, дуже важливим та зручним елементом керування, є рульова колонка з гідропідсилювачем (регулювання у 2 напрямках, по нахилу та висоті) та трьох шпицеве рульове колесо. Елементи управління освітленням, обігрівом та кондиціонером раціонально розміщені на панелі приборів. Потужний блок управління кліматом (знаходиться повністю під капотом з короткою та відповідно високоефективною системою магістралей) зі спеціальними повітряними дефлекторами для вигнутого скла, що оптимізує циркуляцію повітря, забезпечує рівномірне кондиціонування повітря без холодного та гарячого максимуму температур. Панель приборів серії 5000 доступна з традиційним аналоговим дисплеєм або з більш сучасним 7 – дюймовим TFT дисплеєм з простим та зручним у користуванні інтерфейсом.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.