Сателіт
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Поверхнево – активна речовина

Сателіт – це рідка домішка для обприскування, що підвищує ефективність впливу діючої речовини на листя і дозволяє застосовувати зменшені норми препарату

Склад: 900 г/л етоксилату ізодецилового спирту (альфа-ізодецил-омега-гідроксіполі оксіетилен).

Препаративна форма: водний розчин.

Механізм дії

Сателіт зменшує поверхневий натяг робочого розчину, забезпечуючи створення однорідної плівки на поверхні листків. Це сприяє кращому прилипанню гербіциду і його поглинанню рослиною. Таким чином, поверхнево-активна речовина Сателіт збільшує швидкість дії і ефективність гербіциду. Особливо великого значення це набуває в посушливі й холодні періоди, коли зменшується ріст бур´янів і погіршується їх змочування робочим розчином. Жорсткість води не впливає на ефективність прилипала.

Приготування робочого розчину

При приготуванні робочого розчину, Сателіт слід вливати в бак обприскувача в останню чергу, інакше, через піноутворення при його додаванні, частина розчину може вилитись з баку обприскувача.

Сумісність з іншими пестицидами

Може застосовуватись з гербіцидами в формі водно-дисперсних гранул (сульфонілсечовини, імідазоліни, піридинкарбонові кислоти та ін.) для підвищення їх біологічної ефективності.

Норма витрати робочої рідини

Сателіт застосовується у кількості 0,1% (100 мл/100 л води) за норми витрат робочої рідини 200-300 л/га. При обробітку з меншим об´ємом потрібно використовувати не менше 150 мл Сателіт на гектар.

Рекомендації із застосування

Використовується сумісно з гербіцидами для підвищення їх ефективності.

УВАГА!

Застосовуйте цей препарат тільки у баковій суміші з гербіцидами. Перед застосуванням прочитайте тарну етикетку та пакувальний лист відповідного гербіциду, уважно виконуйте інструкції щодо застосування.

Тара
5 л
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.