Сірокко Дуо
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Подвійна дія - подвійний ефект


Комплект у твін пак упаковці для захисту ріпаку озимого та ярого, пшениці озимої від комплексу гризучих та сисних шкідників, а також рослиноїдних кліщів.

Культури: пшениця озима, ріпак ярий і озимий.
Діючі речовини:  диметоат 400 г/л, лямбда-цигалотрин 100 г/л.
Препаративна форма: 
концентрат емульсії Сірокко, 
мікроемульсія Брейк.


Переваги:

  • широкий спектр дії проти шкідників, включаючи рослиноїдних кліщів;
  • поєднання системної та контактної дії;
  • «нокдаун»-ефект за рахунок високого вмісту піретроїду;
  • тривалий захист за рахунок вмісту фосфорорганічного інсектициду;
  • висока ефективність за різноманітних погодних умов.

Призначення комплекту Сірокко™ Дуо*:
для захисту ріпаку озимого та ярого, пшениці озимої від комплексу гризучих та сисних шкідників, а також рослиноїдних кліщів.

Діючі речовини: диметоат, 400 г/л (Сірокко™) і лямбда-цигалотрин, 100 г/л (Брейк®).

Препаративна форма: Сірокко™ - концентрат емульсії, Брейк® - мікроемульсія.

Характеристика діючих речовин:
диметоат належить до класу фосфорорганічних сполук (складний ефір фосфорної кислоти). Він швидко поглинається листям, стеблами і корінням рослин та переноситься далі в акропетальному напрямку.Лямбда-цигалотрин відноситься до класу синтетичних піретроїдів і володіє контактно- кишковою, репелентною дією.

Механізм дії:
диметоат володіє високою системною активністю і контактною дією. В організмі шкідників інгібує холінестеразу, діючи на нервову систему і викликаючи пригнічення дихання та серцевої діяльності. Лямбда-цигалотрин швидко попадає в організм шкідників через кутикулу, порушує обмін натрію і калію в пресинаптичній мембрані, що провокує безперервне нервове збудження в м´язах та призводить до паралічу.

Швидкість і симптоми впливу:
протягом декількох хвилин після обробки настає дезорієнтація шкідників, вони припиняють харчуватися, після чого гинуть у результаті загального паралічу.

Період захисної дії: не менше 14 діб.

Фітотоксичність: у рекомендованих нормах витрати комплект препаратів нетоксичний для рослин.

Обмеження:
комплект дуже небезпечний для бджіл. Проводити обробку рослин слід за швидкості вітру не більше 1 - 2 м/с, в ранкові та вечірні години, допускається - вдень в похмуру, прохолодну погоду, коли бджоли не вилітають з вулика. Прикордонно- захисна зона для бджіл - не менше 4 - 5 км, обмеження льоту бджіл - 120 - 140 годин, попереднє оповіщення місцевих бджолярів за 4 - 5 діб.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати Шкідник Строк очікування

Пшениця озима

Один комплект на 6 га

Клоп шкідлива черепашка, п´явиці, злакові мухи, попелиці, трипси

30 (2)
Ріпак Один комплект на 5 га Хрестоцвіті блішки, ріпаковий трач, стручковий комарик, попелиці, прихованохоботник


Обприскування проводять у період вегетації культур, коли на полі з´явилися шкідники в кількості, що перевищує економічний поріг шкідливості.

Приготування робочого розчину:
бак обприскувача заповнюють приблизно на третину об´єму водою, вмикають мішалку і по черзі додають необхідну на одну заправку обприскувача кількість препаратів. Бак обприскувача продовжують заповнювати водою з одночасним перемішуванням робочого розчину для досягнення його однорідності. Перемішування продовжують і під час обробки рослин. Робочий розчин необхідно використанти у день приготування.

Сумісність:
комплект Сірокко™ Дуо* сумісний з більшістю інсектицидів і фунгіцидів, за винятком лужних. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність. Забороняється використовувати з гербіцидами з групи сульфонілсечовин.

Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в такому порядку: ЗП (у водорозчинних пакетах) → ЗП → ВГ → КС → СЕ → КЕ (МЕ) → РГ → РК → ПАР. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.

Витрата робочої рідини: 200 - 400 л/га

Упаковка:
оригінальна твін пак упаковка, що складається з пластикової каністри - 4,2 л (Сірокко™) з додатковим відсіком для рідкої препаративної форми - 0,45 л (Брейк®).

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.