Сірокко
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Налетить - не пощадить

Системний інсектицид для захисту зернових, технічних, бобових культур від комплексу листогризучих і сисних шкідників, у тому числі кліщів.

Культури: буряки цукрові, горох, пшениця озима, ріпак ярий і озимий.
Діючі речовини:  диметоат 400 г/л.
Препаративна форма: концентрат емульсії
 

Переваги препарату:

  • широкий спектр дії проти гризучих, сисних та мінуючих шкідників і рослиноїдних кліщів;
  • поєднання системної активності та контактної дії;
  • тривалий період захисту;
  • стабільно висока ефективність за різних погодних умов;
  • прекрасна сумісність у бакових сумішах з піретроїдами.

Призначення: системний інсектицид та акарицид широкого спектра дії для захисту різних сільськогосподарських культур.

Характеристика діючої речовини:
диметоат належить до класу фосфорорганічних сполук (складний ефір фосфорної кислоти). Він швидко поглинається листям, стеблами та корінням рослин і переноситься в акропетальному напрямку по всій рослині.

Механізм дії:
препарат має високу системну активність та контактну дію. В організмі шкідників інгібує холінестеразу, діючи на нервову систему та викликаючи пригнічення дихання і серцевої діяльності.

Швидкість дії:
висока - на рівні більшості фосфорорганічних інсектицидів. Загибель шкідників та їх личинок настає протягом перших 48 годин після застосування препарату.

Період захисної дії: не менше 14 діб.

Спектр дії:
комплекс гризучих та сисних шкідливих комах (включаючи прихованоживучі та мінуючі), а також кліщі.

Можливість виникнення резистентності:
щоб уникнути виникнення резистентності бажано чергувати препарат з інсектицидами інших хімічних класів.

Обмеження:
препарат високонебезпечний для бджіл (клас небезпеки 1). Проводити обробку рослин слід за швидкості вітру не більше 1 - 2 м/с у ранкові та вечірні години, допустимо - вдень у похмуру, прохолодну погоду, коли бджоли не вилітають з вулика. Прикордонно-захисна зона для бджіл - не менше 4 - 5 км, обмеження льоту бджіл - не менше 4 - 5 діб.

Застосування пестициду вимагає попереднього оповіщення місцевих власників пасік про заплановане використання препарату, про конкретні терміни та зони його застосування, про недопущення відвідування бджолами оброблених угідь раніше встановленого терміну. Неприпустима обробка квітучих ентомофільних культур у період активного льоту бджіл.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Шкідник Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробки, обмеження
Пшениця озима Клоп шкідлива черепашка, злакові мухи, злакові попелиці, п´явиці, трипси 1,0 - 1,5 Обприскування в період вегетації
Горох Горохова плодожерка, горохова попелиця 0,5 - 1,0
Буряки цукрові Буряковий клоп, листкова попелиця, мінуюча муха, мінуюча міль, довгоносики 0,5 - 1,0
Ріпак Хрестоцвіті блішки, ріпаковий трач (пильщик), стручковий комарик, попелиці, прихованохоботник 0,7 - 1,2

Обприскування проводять у період вегетації культур, коли на полі з´явилися шкідники в кількості, що перевищує економічний поріг шкідливості.

Приготування робочого розчину:
робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Спочатку роблять маточний розчин до утворення однорідної суспензії. При цьому не перевищують концентрацію - понад 0,2 л препарату на 1 л води. Бак обприскувача заповнюють наполовину водою, при ввімкненій мішалці вливають маточний розчин Сірокко™, після чого бак обприскувача заповнюють до повного об´єму.

Сумісність:
сумісний з більшістю інсектицидів і фунгіцидів, за винятком лужних. Перед застосуванням суміш необхідно перевірити на сумісність. Забороняється застосовувати з гербіцидами, що належать до груп сульфонілсечовин.

Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в такому порядку: ЗП (у водорозчинних пакетах) → ЗП → ВГ → КС → СЕ → КЕ (МЕ) → РГ → РК → ПАР. Кожен наступний компонент додається  після  повного  розчинення  (диспергування) попереднього.

Витрата робочої рідини: 200 - 400 л/га.

Тара
5 л., 10 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СТРОМБОЛІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.