РАМ 1333
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Ранньостиглий, трилінійний гібрид невибагливий до умов вирощування, стійкий до стресів, вилягання та хвороб. Добре реагує на покращення умов вирощування. Стабільний, з високим потенціалом врожайності для своєї групи стиглості. Невисокорослий посухостійкий гібрид із потужною кореневою системою. Має сухі обгортки при дозріванні і гарно виражену ремонтантність. Гібрид в складних гідротермічних умовах "віддає" перевагу формуванню і наливу повноцінного качана, а не нарощуванню вегетативної маси. Відрізняється прискореною вологовіддачею при дозріванні зерна. Стійкий до вилягання, пошкодження основними шкідниками та зараження основними хворобами рослин. Гібрид також занесений до Державного реєстру сортів рослин Білорусі у 2017 році, де вже набув популярність і дуже користується попитом. Відмінністю від інших гібридів є колір зерна – помаранчево-червоний. Зони вирощування – Степ, Лісостеп, Полісся. Напрям використання – зерно. Потенційна врожайність зерна – 115-125 ц/га.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ТРЕБІАНО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.