Райок
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Зроби з садка маленький рай!


Системний фунгіцид для захисту яблуні, сливи та цукрових буряків від комплексу хвороб

Культури: буряки цукрові, слива, яблуня.
Діючі речовини: дифеноконазол 250 г/л.
Препаративна форма: 
концентрат, що емульгується.


Переваги препарату:

  • висока системна активність, швидке проникнення у тканини рослини;
  • надійний захист плодів і листків яблуні та сливи, листків буряків;
  • стримує спороутворення патогенів та послаблює вторинне ураження;
  • достатньо тривала профілактична та лікувальна дія;
  • низькі норми витрати.

Призначення:
системний фунгіцид для боротьби з паршею та борошнистою росою на яблуні та сливі, з церкоспорозом, альтернаріозом та борошнистою росою на посівах цукрових буряків.

Характеристика діючої речовини: дифеноконазол належить до хімічного класу триазолів, має системну дію.

Спектр дії:
фунгіцид ефективний проти парші та борошнистої роси яблуні та сливи; церкоспорозу, борошнистої роси та альтернаріозу цукрових буряків.

Механізм дії:
дифеноконазол порушує біосинтез стеринів у організмі грибів. У результаті інгібуються процеси подовження ростових трубок, диференціації клітин та росту міцелію.

Швидкість дії: проникає в рослину протягом 2 годин після обробки.

Період захисної дії:
якщо Райок® використовують з метою профілактичних обробок, то в умовах помірного розвитку хвороб період захисної дії становить 7 - 15 днів, а за епіфітотійного розвитку - 7 днів. Лікувальний ефект гарантується, якщо обробку буде проведено протягом 4 діб з початку ураження.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати препарату, л/га Захворювання Спосіб і строки обробки
Яблуня, слива 0,15 - 0,2 Борошниста роса, парша Обприскування в період вегетації розчином препарату
Цукрові буряки 0,3 - 0,4 Церкоспороз, борошниста роса, альтернаріоз  Обприскування в період вегетації розчином препарату
  • на яблуні та сливі:​

Схема профілактичних обробок: обприскування проводять, починаючи з фази рожевого бутона яблуні або сливи. До фази діаметр плодів 10 мм інтервал між обробками сягає 7 - 10 днів, у наступні фази розвитку - 10 - 14 днів. Проводять блок обприскувань препаратом Райок® або чергують його з фунгіцидами інших хімічних класів.

Схема обробок за сигналами служби прогнозу: обприскування потрібно провести не пізніше ніж за 4 доби після початку ураження. Обробки фунгіцидом Райок® проводять блоком, чергуючи з препаратами інших хімічних класів. У разі потреби після проведення блоку обприскувань фунгіцидом Райок® можна продовжити обробки препаратами інших хімічних класів (через 8 днів після останньої обробки фунгіцидом Райок®).

Схема обробок за епіфітотії хвороб (а також для захисту сортів яблуні та сливи, схильних до ураження паршею): проводять блок обприскувань фунгіцидом Райок® (0,2 л/га) в суміші з контактним фунгіцидом (у нормі витрати, що становить 75%  звичайної). Інтервал між обробками - 7 днів. У кінці вегетації, після проведення блоку обробок фунгіцидом Райок®, за потреби проводять обприскування контактними фунгіцидами.

  • на цукрових буряках:

обприскування проводять за появи перших симптомів хвороб. Це забезпечує максимальну ефективність препарату та стримує поширення захворювання. У разі сильного зараження посівів повторне обприскування рекомендується проводити через 10 - 15 днів після першого.

Строк очікування: на яблуні та сливі - 20 днів, цукрових буряках - 30 днів.

Можливість виникнення резистентності:
випадків виникнення резистентності до фунгіциду не виявлено, але з метою уникнення її розвитку доцільно чергувати застосування препарату з обробками фунгіцидами інших хімічних класів.

Сумісність:
фунгіцид сумісний у бакових сумішах з більшістю пестицидів, що використовуються, але в кожному конкретному разі змішувані препарати слід перевірити на сумісність.

Приготування робочого розчину:
рекомендовано приготування маточного розчину препарату. Необхідну на одну заправку обприскувача кількість препарату попередньо розчиняють у невеликому об´ємі води і ретельно розмішують до одержання однорідної суспензії. Бак обприскувача заповнюють приблизно на 1/3 об´єму водою, вмикають мішалку і додають маточний розчин. Бак  обприскувача продовжують заповнювати водою за одночасного перемішування робочого розчину для досягнення його однорідності. Перемішування продовжують і під час обробки рослин.

Витрата робочої рідини:

  • на яблуні та сливі - в середньому від 800 до 1000 л/га (для обробки можуть бути використані обприскувачі різних типів, тому об´єм робочого розчину може змінюватись, залежно від розміру дерев і типу обприскувальної техніки,- від 50 до 2000 л/га),
  • на буряках - 300 л/га.
Тара
1 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 10-05-40+ME
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.