Пілот
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Вищий пілотаж у боротьбі з бур´янами


Селективний системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними бур´янами на посівах буряків.

Культури: б
уряки цукрові
Діючі речовини: 
метамітрон 700 г/л.
Препаративна форма: 
концентрат суспензії.


Переваги препарату:

  • толерантність культури у всіх фазах вирощування;
  • знищення перерослої лободи білої;
  • дія на бур´яни через коріння і листки.

Призначення: гербіцид  ґрунтової і післясходової дії для захисту посівів буряків від однорічних дводольних бур´янів.

Характеристика діючої речовини:  метамітрон належить до класу 1,2,3-триазинонів, відзначається системною дією.

Спектр дії:
чутливі до Пілоту®: вероніка (види), галінсога дрібноквіткова, гірчак (види), гірчиця польова, сухоребрик (види), кучерявець Софії, рутка лікарська, зірочник середній, капуста польова, кохія вінична, жовтозілля звичайне, лутига (види), лобода (види), грицики звичайні, паслін чорний, жабрій (види), підмаренник чіпкий, портулак городній, ромашка (види), редька дика, пальчатка кров´яна, триреберник непахучий, щириця (види), глуха кропива пурпурова, талабан польовий, фіалка польова.

Механізм дії:
пригнічує однорічні дводольні бур´яни на ранніх стадіях їхнього розвитку, проникаючи через коріння і листки, та порушує фотосинтез у бур´янів.

Швидкість впливу:
бур´яни гинуть у момент проростання за досходового чи протягом декількох тижнів - за післясходового застосування. Оскільки Пілот® проникає в рослини переважно через коріння, його використання дає змогу затримувати появу другої «хвилі» бур´янів.

Період захисної дії:
препарат забезпечує захист культури на строк від 3 до 12 тижнів залежно від погодних умов і ступеня окультуреності поля (запасів насіння бур´янів у  рунті, їхнього видового різноманіття).

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати препарату,
л/га
Спосіб, час обробки, обмеження
Буряки цукрові 5,0 - 6,0 Обприскування  ґрунту до сівби, до сходів культури або у фазі 1 - 2 справжніх листків культури
2,0 Обприскування у фазі сім´ядолей бур´янів, наступні обприскування - з інтервалом 8 - 10 днів

Пілот® зареєстрований для використання на посівах цукрових буряків. Препарат можна вносити до сівби, до появи сходів і після сходів культури. Ефективне також почасткове (двократне) обприскування у нормі витрати від 1 - 1,5 до 2 л/га.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:
оптимальна температура повітря для внесення - не нижче 5 і не вище 25°С. Не рекомендується обприскувати посіви цукрових буряків, ослаблені впливом приморозків, спеки, шкідників.

Не слід обробляти посіви менш ніж за 6 год до випадання дощу чи за сильної роси.

Приготування робочого розчину:
бак обприскувача заповнити на 1/4 об´єму водою, за ввімкненої мішалки додати відміряну кількість препарату, потім заповнити обприскувач до потрібного об´єму з одночасним перемішуванням. Обприскування проводити за постійно ввімкненої мішалки для забезпечення однорідності робочого розчину.

Сумісність:
для розширення спектра дії Пілот® можна застосовувати в комбінації з гербіцидами Біцепс® Гарант, а також із дозволеними грамініцидами (Міура® та ін.).

Змішувати препарати під час приготування бакової суміші потрібно в такій послідовності: ЗП (у водорозчинних пакетах) → ЗП → ВГ → КС→ СЕ → КЕ (МЕ) → РГ → РК → ПАР. Кожний наступний компонент додають після повного розчинення попереднього.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Тара
10 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.