Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Відкриття сезону! Спільний День поля Спектр-Агро на Байер АгроАрені у Миколаїві
Відкриття сезону! Спільний День поля Спектр-Агро на Байер АгроАрені у Миколаїві
Відкриття сезону! Спільний День поля Спектр-Агро на Байер АгроАрені у Миколаїві

Відкриття сезону! Спільний День поля Спектр-Агро на Байер АгроАрені у Миколаїві

03.06.2016

01.06.2016 компанії "Спектр-Агро" та "Байер" провели спільний День поля у с. Шевченково Миколаївської обл. На свято завітало більше 120 гостей з Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кіровоградської областей.

Фахівці компаній "Спектр-Агро" та "Байер" презентували гостям системи живлення сільськогосподарських культур мікродобривами Спектрум, новинки продуктів у системах захисту рослин, нові гібриди насіння ріпаку та сільськогосподарську техніку від провідних всесвітньо відомих виробників Hardi, Farmet та Quivogne.

Гості мали змогу відпочити та посмакувати прохолоджуючими напоями у лаунж-зоні, взяти участь у розіграшах призів від обох компаній та насолодитися мегапозитивним та гумористичним виступом найхаризматичнішої команди Ліги сміху - VIP-Тернопіль!

ФотогалереяКонтакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ДЖЕРСІ
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.