Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Стартував сезон Днів поля
Стартував сезон Днів поля
Стартував сезон Днів поля

Стартував сезон Днів поля

29.05.2017

Ріпаководи збираються на регіональних днях поля NPZ, які компанія традиційно проводить в різних куточках країни. Основні питання в цьому році - ранній посів ріпаку та його вплив на врожайність і особливості вирощування культури в посушливих умовах. Крім того, аграрії мають можливість оглянути посіви лінійки гібридів NPZ і їх стан в умовах різної місцевості, ознайомитися з особливостями окремих гібридів, а також побачити на полі новинки цього сезону: МЕРСЕДЕС, АТОР і ЧУГА.
 
В цьому році компанія NPZ організовує більше 40 днів поля в різних областях України. Одним з основних партнерів в проведенні заходів є компанія «Спектр-Агро», яка дає можливість аграріям ознайомитись зі своєю лінійкою с/г техніки та особливостями застосування мікродобрив Спектрум на ріпаку.
Фотозвіт Днів поля дивіться у Фотогалереї.

Фотогалерея

Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
ГУТТІНО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.