Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Клієнтська поїздка Спектрум до Королівства Данія 19-23 вересня 2018
Клієнтська поїздка Спектрум до Королівства Данія 19-23 вересня 2018
Клієнтська поїздка Спектрум до Королівства Данія 19-23 вересня 2018

Клієнтська поїздка Спектрум до Королівства Данія 19-23 вересня 2018

21.09.2018

Компанія "Спектр-Агро" цього тижня урочисто відправила до Королівста Данія 15 переможців за результатами Бонусної Програми Спектрум 2018. Фермерські господарства з різних регіонів України напротязі всього року купували листкові добрива ТМ Спектрум та накопичували бали. Переможці акції отримали можливість ознайомитись з одним із найбільших у Європі дослідницьким центром корпорації FMC в Копенгагені, в структуру якого входить виробник мікродобрив Спектрум - компанія Хедленд (FMC AGRO).

Цікава програма чекає на наших клінтів протягом тижня. Навіщо себе обмежувати в розвагах і насолодах? Особливо якщо мова йде про такий привілей, як рибалка в Данії. Аже Данія - це країна "зручної рибалки", практично всюди тут можна чудово порибалити!    
Завод Карлсберг, королівські замки та смачний оселедець - ось що чекає наших клієнтів попереду цього тижня!

 

Фотогалерея


Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.