Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Клієнтські поїздки ″Спектр-Агро″ до сонячної Барселони, вересень 2018.
Клієнтські поїздки ″Спектр-Агро″ до сонячної Барселони, вересень 2018.
Клієнтські поїздки ″Спектр-Агро″ до сонячної Барселони, вересень 2018.

Клієнтські поїздки ″Спектр-Агро″ до сонячної Барселони, вересень 2018.

19.09.2018

Чудовим видався початок вересня для найкращих клієнтів і менеджерів ТОВ "Спектр-Агро". Адже компанія "Спектр-Агро" організувала одразу дві тижневі поїздки до сонячної Барселони для 50 чоловік. Одним із пунктів програми було відвідування заводу Daymsa (місто Сарагоса, провінція Арагон) з виробництва органічних добрив на основі гумінових кислот з природнього матеріалу - леонардиту, який вони видобувають у власних шахтах.

Клієнти, насолодившись відпочинком та збагатившись сонячним теплом Іспанії, повернулись у рідну Україну з новими силами для реалізації задуманих планів та підвищення рентабельності свого господарства.

Фотогалерея
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
ГУТТІНО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.