Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Дні поля на Байер АгроАренах Захід та Центр 14 та 17 червня 2016
Дні поля на Байер АгроАренах Захід та Центр 14 та 17 червня 2016
Дні поля на Байер АгроАренах Захід та Центр 14 та 17 червня 2016

Дні поля на Байер АгроАренах Захід та Центр 14 та 17 червня 2016

19.06.2016

14 та 17 червня 2016 компанія "Спектр-Агро" успішно провела традиційні Дні поля разом з компанією "Байєр" на АгроАренах у с. Кам´янки (Тернопільська обл.) та Лубнах (Полтавська обл.)! На свято завітало близько 350 клієнтів із різних областей Центральної та Західної України.
Гості семінарів отримали багато цікавої інформації стосовно новинок у технологіях вирощування сільськогосподарських культур, дізналися про нові гібриди насіння ріпаків, про нові сервіси та "Агрорішення" для сучасних аграріїв та змогли відвідати виставку с/г техніки, яку пропонує компанія "Спектр-Агро".
Робота в полі самохідного обприскувача HARDI ALPHA EVO вразила відвідувачів - такий собі сучасний польовий велетень, але з низькою загальною вагою, що надає обприскувачу великі можливості в різних польових умовах! 

Також гості з радістю взяли участь у вікторині по агротехніці та мікродобривам Спектрум прямо в полі, де найголовнішими призами були ранцевий оприскувач Hardi та мікродобрива Спектрум.
Гостей Днів полів розважали своїми новими жартами наші добрі друзі із команди Ліги сміху - "VIP-Тернопіль", які також провели цікавий розіграш призів та конкурси! Майже всі гості отримали приємні призи від компаній "Спектр-Агро" та "Байєр".

Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT 10-05-40+ME
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.