Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин День поля ″Спектр-Агро″ 26.6.2018 у Хмельницькій обл.
День поля ″Спектр-Агро″ 26.6.2018 у Хмельницькій обл.
День поля ″Спектр-Агро″ 26.6.2018 у Хмельницькій обл.

День поля ″Спектр-Агро″ 26.6.2018 у Хмельницькій обл.

04.07.2018

26 червня 2018 компанія "Спектр-Агро" успішно провела наступний великий Іспанський День поля у с. Ставунці, Летичівського району Хмельницької області на базі ТОВ "Агро-Форте". На свято завітало близько 180 клієнтів із Хмельницької, Вінницької, Тернопільської, Львівської та Волинської областей.
Гості семінару отримали багато нової інформації стосовно нової продукції у портфоліо "Спектр-Агро": трьох формуляцій органічних добрив на основі гумінових та фульфових кислот від компанії Daymsa - Натурвітал Плюс, Натурвітал ВСП та Аміногумік, ексклюзивним імпортером в Україні яких являється "Спектр-Агро".  

Компанія "Спектр-Агро" у цьому році також поповнила своє портфоліо новими відомими брендами сільськогосподарської техніки, такими як KöckerlingMADARAMSTFALC та Bargam. На ділянці з виставкою НОВИНОК с/г техніки можна було побачити: телескопічний навантажувач MST, посівний комплекс VITU 600 від компанії Köckerling, мульчувач Agila 2700 від компанії FALC. 

Із вже існуючих раніше моделей агротехніки були представлені 8-ми рядна пневматична сівалка точного висіву Prosem K, глибокорозпушувач SSDR 7 від компанії Quivogne та наш "ХІТ ПРОДАЖІВ" - самохідний обприскувач HARDI Alpha evo.

Який же Іспанський День поля без футболу? Гості з радістю взяли участь у грі "Точний гол", насолодились справжнім іспанським танцем Фламенко під час обіду, смакували освіжаючу Сангрію та хамон.

Гостей Днів полів розважали наші добрі друзі із команди Ліги сміху - "Отдыхаем вместе. г. Хмельницкий", які також провели цікавий розіграш призів та конкурси! 

Фотогалерея

Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.