Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин День поля «Спектр-Агро» 31.05.2017р. в СВК ″Дружба″, Одеська обл., Саратський р-н
День поля «Спектр-Агро» 31.05.2017р. в СВК ″Дружба″,  Одеська обл., Саратський р-н
День поля «Спектр-Агро» 31.05.2017р. в СВК ″Дружба″,  Одеська обл., Саратський р-н

День поля «Спектр-Агро» 31.05.2017р. в СВК ″Дружба″, Одеська обл., Саратський р-н

06.06.2017

31.05.2017 року  на півдні України компанія ТОВ «Спектр-Агро» відкрила сезон власних Днів поля. На базі СВК "Дружба" в Одеській області, Саратському районі зібралися близько 80 гостей з Одеської та Херсонської областей.

Всім присутнім гостям заходу були представлені технології вирощування та живлення озимої пшениці, ріпаку та соняшнику з використанням найновішої системи захисту від компанії «БАСФ» та мікродобрив власної торгової марки ТОВ «Спектр-Агро» - Спектрум™.

Щиро вдячні керівнику ТОВ СВК "Дружба" Чіклікчи Володимиру Георгійовичу за надану можливість проведення вказаного заходу, а також усім присутнім та чекаємо на нові зустрічі.
Окрему подяку хочемо висловити гумористичному колективу, учаснику Ліги Сміху - команді «ДеРішел´є» за організацію розважальної частини заходу.

Фотогалерея


Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
БРАЗЕТТО
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.