Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

25.12.2020

Шановні партнери, друзі та колеги!

Прийміть найщиріші вітання із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам щастя та любові близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів.

Нехай Новий рік принесе здійснення заповітних бажань, подарує нові надії, відкриє перспективні горизонти і стане плідним роком для нових досягнень! Нехай родинний затишок, добро і благополуччя панують у Вашій оселі. Веселих свят і щасливого Нового року!

З повагою, колектив ТОВ «Спектр-Агро»

 

Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Яструб
Copyright © 2009 — 2021 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.