Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

28.08.2020

ОГОЛОШЕННЯ

(Додатково)

Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності                               

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЕКТР-АГРО» (надалі – Товариство) повідомляє, -

про зміну терміну прийом документів для участі в  Конкурсі з відбору аудиторської фірми для проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства за 2020 рік до 31.08.2020 року. 

Конкурсний відбір буде  проводитись у відповідності із Порядком проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг обов’язкового аудиту фінансової звітності, який оприлюднено на офіційному сайті Товариства. (www.spectr-agro.com)

Контактні особи:

Головний бухгалтер Рузієва Світлана Петрівна:
адреса електронної пошти  Svitlana.Ruziieva@spectr-agro.com тел.(067) 315 12 65

Організаційні питання, надання додаткових документів – Козуб Лідія  Володимирівна:
адреса електронної пошти  Lidiya.kozub@spectr-agro.com тел.(067) 235 19 23

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться. 

Результати конкурсу будуть розглянуті ревізійною комісією, на яку покладено функції аудиторського комітету. Інформація про результати конкурсу повідомляється на сайті ТОВ «СПЕКТР-АГРО» у розділі «Новини» у день затвердження суб’єкта, який  буде  проводити обов’язковий аудит фінансової звітності Товариства.

 

 

Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
НК Конді
Copyright © 2009 — 2020 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.