Головна Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин Новини Новини - ТОВ «Спектр-Агро» - дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних макро - та мікродобрив, сільгоспмашин АКЦІЯ «ЗБІЛЬШУЙ ВИГОДУ!» для кінцевого споживача
АКЦІЯ «ЗБІЛЬШУЙ ВИГОДУ!» для кінцевого споживача
АКЦІЯ «ЗБІЛЬШУЙ ВИГОДУ!» для кінцевого споживача

АКЦІЯ «ЗБІЛЬШУЙ ВИГОДУ!» для кінцевого споживача

15.03.2023

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

«Акція «ЗБІЛЬШУЙ ВИГОДУ!» для кінцевого споживача - сільськогосподарських підприємств в сезоні 2023» - маркетинговий захід, що  спрямований на стимулювання продажу та просування на ринку товарів, що реалізуються Організатором. Акція має на меті рекламування, сприяння просування товарів Організатора та організована за рахунок доходу Організатора.

1. Організатор та виконавець Акції:
1.1. ТОВ «Спектр-Агро», м. Обухів, ЄДРПОУ 36348550

2. Період і місце проведення Акції.
2.1. Акція триває: з "15" березня 2023 року по «05» жовтня 2023 року включно.
2.2. Місце проведення акції: вся територія України, крім територій непідконтрольних Україні.

3. Учасники Акції.
3.1. Потенційні учасники акції: в акції приймають участь виключно юридичні особи – господарства, які купили продукти з переліку (додаток 1) в компанії Спектр-Агро в період дії акції.

3.2. Учасниками Акції не можуть бути господарства, які попередньо не погодили свою участь з регіональним представником компанії «Спектр-Агро».

3.3. Господарства, які прийняли рішення приймати участь у акції повинні надати заяву довільної форми на ім’я ТОВ «Спектр-Агро» від Учасника, погоджена керівником підприємства, яке придбало препарати, з виявленням бажання отримати сертифікати «Тандем ЮА»

4. Умови участі в Акції.
4.1. Для виконання умов участі акції господарству необхідно придбати препарати, які вказані в Додатку 1 у зазначених в цьому ж додатку кількостях та у період дії Акції. По закінченню дії акції подати заявку на отримання сертифікатів, заповнивши табличку «Калькулятор Акції» та надати документальне підтвердження (копії видаткових накладних, що засвідчують придбання препаратів в період з 15.03.23 по 05.10.2023 у компанії Спектр-Агро) до «30» жовтня 2023 року включно.
4.2. Після підрахунку загальної кількості придбаної продукції господарство отримує
- % (відсоток) від загального обсягу придбаної за період продукції в перерахунку на фіксовані ціни встановлені виробником в додатку 1, незалежно від ціни придбання товару (дана сума розраховується за допомогою «Калькулятора Акції»). Перерахунок по курсу долара на момент оплати.

4.3. На розраховану суму господарство може вибрати сертифікатів будь-якого постачальника товарів та послуг, який знаходиться в мережі ТОВ «Тандем ЮА» (з даним переліком можна ознайомитись на офіційному сайті компанії).
Заміна сертифікатів, в т.ч. грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

4.4. Вважати таким, що виконали акційні умови господарства, які придбали Препарати з переліку у компанії Спектр-Агро, та вчасно надали відповідні документи, зазначені в п.4.1. Документи повинні бути передано представнику компанії Спектр-Агро.

4.5. В свою чергу ТОВ «Спектр-Агро» гарантує конфіденційність наданих даних та зобов’язується не передавати інформацію третім особам.

4.6. Результати Акції буде визначено та оголошено після надання всіх необхідних документів від представництв Спектр-Агро, у зоні відповідальності яких клієнт знаходиться, не пізніше 30 листопада 2023 року.

4.7. Підтвердженням (необхідним документом) є заява, «Калькулятор Акції» та видаткові накладні, що засвідчують придбання препаратів вказаних в додатку 1 в період з 15.03.23. по 05.10.2023 в компанії Спектр-Агро, завірених печаткою господарства.

4.8. У разі, якщо Учасник Акції не зв´яжеться в зазначений в пунктах 4.6 та 4.7. Правил термін і не наддасть Виконавцю Акції інформацію, вважається, що такий Учасник добровільно відмовився від Участі в Акції та він не матиме права претендувати на отримання будь-якої компенсації, в тому числі і грошової.

4.9. Обрані сертифікати, будуть видаватись керівником регіону чи регіональним представником компанії Спектр-Агро відповідно до регіону розташування господарства після повного розрахунку господарства (клієнта) за раніше відпущений товар.

4.10. Організатор Акції залишає за собою право змінювати умови і терміни проведення Акції, визначення учасників, склад заохочень і інші умови, а також скасувати Акцію в будь-який час без попереднього повідомлення.

4.11. Організатор Акції та залучені ним треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, які діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Виконавця / Організатора Акції і залучених ним третіх осіб, обставини.
4. 12. Під отриманням винагороди у вигляді подарункових сертифікатів – мається на увазі її придбання за 1 гривню 20 копійок з урахуванням ПДВ.

5. Інші умови.
5.1. Організатор має право в односторонньому порядку в будь-який час змінювати, призупиняти, відновлювати, припиняти умови цих Правил і проведення Акції. Повідомлення про доповнення або зміну цих Правил, умов проведення Акції буде відправлено на електронну пошту господарства.

5.2. У разі неоднозначного тлумачення цих Правил та / або виникнення спірних питань та / або питань неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

5.3. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цих Правилах, а також зобов´язуються виконувати ці Правила.

5.4. Обов’язки зі сплати податків і зборів, встановлені чинним законодавством України, визначаються у відповідності до чинного законодавства України.

Додаток № 1.
Перелік препаратів та розрахункова ціна на них в сезоні 2023 р.


*Ціна на препарати вказана в ум. од. (еквівалент дол. США). 1 бал дорівнює 1% від суми закупки.

Фотогалерея


Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СТРОМБОЛІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.