Нагомі
Придбати цей продукт ви можете
в нашому інтернет-магазині "Спектр-Агро"
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 401 04 52

Сучасний піретроїдний інсектицид широкого спектру дії!

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: водорозчинні гранули
ДІЮЧА РЕЧОВИНА: лямбда-цигалотрин, 25 г/кг

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

 • високоефективний піретроїдний інсектицид з широким спектром дії;
 • низькі сублетальні дози відлякують комах та запобігають їх харчуванню;
 • препарат володіє репелентним ефектом (відлякує шкідників);
 • сучасна препаративна форма безпечна для користувачів;
 • низька норма застосування;
 • відсутність фітотоксичності.

МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ:
НАГОМІ порушує роботу нервової системи комах, впливає на обмін кальцію в синапсах та порушує роботу натрій-калієвих каналів, що призводить до порушення функцій нервової системи, загального паралічу та швидкої загибелі (механізм дії на шкідника за міжнародною класифікацією IRAC – 3a). НАГОМІ, ВГ проявляє контактно-шлункову дію на широкий спектр шкідників, при застосуванні створює "стоп-ефект", що є особливо важливим за високої чисельності дорослих форм жуків та клопів.

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:

Культура  Шкідник  Норма витрати, кг/га  Кратність обробок 
Озима та яра пшениця  Попелиці, п’явиці, трипси, клопи та хлібні жуки 0,3 - 0,4 2
Озимий та ярий ріпак Попелиці, хрестоцвіті блішки, ріпаковий квіткоїд, прихованохоботники 0,2-0,3 2

 

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Для отримання найкращих результатів, обробку НАГОМІ потрібно починати за чисельності шкідників, що досягла економічного порогу шкодочинності (ЕПШ).
 • В разі застосування на ріпаку проти великого ріпакового та стеблового прихованохоботників – обробіток слід провести до відкладки яєць самками шкідників в період їх активного льоту, проти інших шкідників – обробку проводять по мірі їх появи та перевищення ЕПШ.
 • На квітучих культурах обробку НАГОМІ  слід проводити із врахуванням льоту бджіл, препарат токсичний при прямому попаданні, залишкова активність (згідно Європейської реєстрації) – 1 година. 
 • Максимальна ефективність досягається, якщо обробку проводити у вечірні або ранкові години за температури повітря від +15 до 22°С. За підвищених температур рекомендується застосовувати бакову суміш:
  НАГОМІ, ВГ + ХЛОРГАРД або НАГОМІ, ВГ + МОСПІЛАН.
 • При великій чисельності шкідників та в складних погодних умовах найкращі результати досягаються при застосуванні НАГОМІ, ВГ в суміші із адьювантами, наприклад СКАБА.

СВІТОВИЙ ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ:
НАГОМІ застосовується для захисту зернових культур, ріпаку, соняшнику, плодових насаджень, виноградників, овочів та картоплі. Препарат ефективний проти широкого спектру шкідників із родинColeoptera, Diptera, Lepidoptera, Hemiptera.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
Крабас ФАО 300
Copyright © 2009 — 2021 ТОВ «Спектр-Агро». Всі права захищені.
Розробка сайту San-Francisco
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.