Міура
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58
Грамініцид бійцівської породи


Селективний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур´янами на посівах технічних, овочевих, зернобобових та інших культур.

Культури: 
Буряки цукрові, к
артопля, л
ьон-довгунець, р
іпак озимий, р
іпак ярий, с
оняшник, с
оя, т
омати, ц
ибуля.
Діючі речовини: 
хізалофоп-П-етил 125 г/л.
Препаративна форма: 
концентрат, що емульгується.

Переваги препарату:

  • знищення практично всіх видів злакових бур´янів;
  • реєстрація на основних сільськогосподарських культурах;
  • застосування без обмежень щодо стадій розвитку культури;
  • сумісність в бакових сумішах з протидводольними гербіцидами.

Призначення: системний протизлаковий гербіцид для захисту цукрових буряків, льону, ріпаку, картоплі, сої, овочевих та інших культур.

Характеристика діючої речовини:
хізалофоп-П-етил належить до класу похідних 2-(4-арилоксифенокси) пропіонових кислот.

Спектр дії:
однорічні злакові бур´яни: лисохвіст, метлюг звичайний, вівсюг звичайний, просо куряче, канарник, мишій сизий і зелений, пальчатка кров´яна, пажитниця, стоколос, тонконіг однорічний, самосіви зернових. Багаторічні злакові: пирій повзучий, свинорий пальчастий, гумай, тонконіг звичайний, очерет.

Механізм дії:
володіє системною активністю, дуже швидко поглинається листками та іншими надземними частинами бур´янів і транспортується до точок росту пагонів і кореневищ. Гербіцид порушує синтез ліпідів, що призводить до загибелі рослин. Препарат впливає тільки на однодольні бур´яни, що вегетують на момент обробки. Він не проникає через ґрунт і не чинить впливу на бур´яни, які зійшли після обприскування.

Швидкість та симптоми впливу:
перші симптоми пригнічення бур´янів з´являються через 7 - 10 днів після обробки, а їхня повна загибель настає через 2 - 3 тижні (залежно від виду бур´янів і погодних умов).

Відбувається зупинка росту надземної маси і кореневої системи бур´янів, хлороз листків. Рослини в´януть, їхні тканини висихають, набувають антоціанового забарвлення.

Період захисної дії:
за дотримання технології вирощування сільськогосподарських культур Міура® забезпечує захист від однорічних злакових з моменту обробки до кінця вегетаційного періоду.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Бур´яни Норма витрати препарату,
л/га
Спосіб, час обробки, обмеження
Буряки цукрові, соя, ріпак озимий, ріпак ярий, томати, цибуля, соняшник Однорічні злакові бур´яни 0,6 - 0,8 Обприскування посівів у фазі 2 - 4 листків у бур´янів незалежно від фази розвитку культури
Багаторічні злакові бур´яни 0,8 - 1,2 Обприскування посівів за висоти бур´янів 10 - 15 см незалежно від фази розвитку культури
Льон-довгунець Однорічні та багаторічні злакові бур´яни 0,8 - 1,2 Обприскування посівів у фазі 2 - 4 листків у однорічних бур´янів, за висоти пирію повзучого 10 - 15 см (фаза «ялинки» льону)
Картопля Однорічні та багаторічні злакові бур´яни 0,6 - 1,2 Обприскування посівів у фазі 2 - 4 листків у однорічних бур´янів, за висоти пирію повзучого 10 - 15 см незалежно від фази розвитку культури

Найкращі результати дає обприскування бур´янів, які активно ростуть. Важливо, щоб на них було достатньо листків для швидкого поглинання препарату. Однорічні злакові бур´яни обприскують в період їхнього активного росту (у фазі з 2 - 4 листків до початку кущення), багаторічні злакові - з моменту утворення на них 4 - 6 листків, за досягнення висоти 10 - 15 см. На посівах буряків, сої та овочевих культур строки обробки не залежать від стадії розвитку культури, посіви льону-довгунцю проти однорічних і багаторічних злаків обробляють у фазі «ялинки» культури (за висоти пирію повзучого 10 - 15 см). Не рекомендується обробляти гербіцидом культури в стані стресу внаслідок приморозків, пошкодження шкідниками, недостатнього живлення та інше.

Фактори, що впливають на ефективність препарату: ефективність препарату може знижуватись за випадання опадів протягом 2 год після обробки.

Сумісність:
на посівах буряків Міуру можна застосовувати в бакових сумішах з протидводольними гербіцидами (Біцепс Гарант, Пілот, Хакєр та ін.). У посівах льону-довгунцю можливі комбінації з Гербітоксом®, на сої - з Фабіаном, Набобом. За використання Міури в бакових сумішах з іншими пестицидами рекомендується спочатку приготувати в окремих місткостях маточні розчини препаратів, а потім змішати їх у баку обприскувача. Кожний наступний компонент додається після повного розчинення попереднього.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.
У разі щільної посадки культури чи сильної забур´яненості посівів норму витрати робочої рідини слідзбільшити.

Тара
5 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
СТРОМБОЛІ
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.