МІКРОКАТ З МІКРОЕЛЕМЕНТАМИ
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

МІКРОКАТИ з вмістом одного- двох або декількох елементів мінерального живлення

Виробник:
 "Atlantica Agricola" (Іспанія) 
Фізичний стан: рідке, водний розчин
Спосіб застосування: позакореневі підживлення у їх критичні фази росту та розвитку

Дія, вплив: коректор мінерального живлення культур з антистресовим ефектом. Застосування на культурних рослинах забезпечує їх високу продуктивність.

Лінійка рідких добрив, до складу яких входять макро-, мезо- та мікроелементи, легкодоступні амінокислоти альфа ряду, полісахариди та органічні кислоти. Їх застосування усуває дефіцит біогенних елементів та забезпечує фізіологію мінерального живлення культур збалансованою мінеральною поживою.  

Мікрокати
 з одним–двома біогенами застосовуються у мінеральному живленні культурних рослин як коректори мікроелементів (Mn, Zn, Fe,B) та кальцію (Ca), магнію (Mg) з метою усунення їх дефіциту, а також вони виступають як антистресанти культур

Хімічний склад МІКРОКАТЗастосування добрива Мікрокат на культурах

 

Тара
5 л., 25 л.
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
КВС ДЖЕРСІ
Copyright © 2009 — 2023 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.