ЛОГАНО 480, к.с.
Консультацiю стосовно цього продукту ви можете отримати за телефоном
+38 (067) 115 00 58

Післясходовий селективний системний гербіцид для контролю однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.

ДІЮЧА РЕЧОВИНА: Мезотріон 480 г/л
ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: Концентрат суспензії
НОРМА ВИТРАТИ: 0,17-0,25 л/га
НОРМА РОБОЧОЇ РІДИНИ: 200-400 л/га

ГЕРБІЦИД ВИСОКОЇ ПОТУЖНОСТІ.

Переваги:

  • Ідеальний партнер для бакових сумішей;
  • Широке “вікно” застосування (до 8 листка);
  • Стримує появу кількох наступних хвиль бур’янів завдяки ґрунтовій дії;
  • Контроль широкого спектру бур’янів, в т.ч. стійких до інших гербіцидів (паслін чорний, берізка польова, осоти, падалиця соняшнику).

Механізм дії
Застосування гербіциду Логано® можливо в широкому інтервалі фаз розвитку культури (від сходів до 8 листків). Максимальна ефективність досягається при обприскуванні однорічних бур’янів у фазу 2-3 листків, багаторічних - в фазу розетки діаметром 5-8 см. Бур’яни повинні знаходиться в фазі активного зростання - це прискорює транслокацію діючої речовини всередині рослини.

Може застосуватись самостійно і в бакових сумішах, наприклад, зі страховими гербіцидами (Лентагран 600®). Не рекомендується застосовувати інсектициди на основі фосфорорганічних сполук та тіокарбаматів за 7 днів або після застосування гербіциду Логано®. При потребі пересіву кукурудзи, обробленої гербіцидом Логано®, кукурудзу можна висівати одразу. Восени того самого року можна висівати озимі ячмінь і пшеницю, а також озимий ріпак, якщо було проведено оранку. Наступної весни після оранки можна висівати соняшник, сою, сорго, люцерну, ріпак. Чутливі культури, як-от буряки (цукрові, столові, кормові), горох, можна висівати через 18 місяців після застосування гербіциду Логано®. Оптимальна температура застосування – від +12 до +25 C°.

Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на сайті ТОВ «Спектр-Агро», можуть змінюватись Виробником Товару
Контакти
ТОВ «Спектр-Агро»
Київська обл., м. Обухів, вул. Промислова, 20
+38 (067) 219-06-32
agro@spectr-agro.com
ХIТ ПРОДАЖІВ
MAXPLANT-09-42-09-2MgO-ME
Copyright © 2009 — 2022 ТОВ «Спектр-Агро».
Всі права захищені.
Натискаючи "Приймаю", ви погоджуєтеся на використання файлів cookie spectr-agro.com і сторонніх файлів cookie, а також інших аналогічних технологій для підвищення зручності перегляду, аналізу взаємодії з нашим контентом і в інших законних ділових цілях.